Bitexen’den 6. Yıla Özel Teklif! #Bitexen6Yaşında

Bitexen’den 6. Yıla Özel Teklif! #Bitexen6Yaşında


4–31 Mayıs tarihleri arasında;

1- Bitexen’e ilk kez kayıt olan ve “Müşteri Tanıma Formu’nu” doldurarak hesabını doğrulayan herkese 300 TL’ye varan değerde “60 EXEN” hediye ediyoruz.

2- Bitexen’de 10.000 TL ve üzerinde hacim yaratan (alım/satım yapan) tüm kullanıcılarımıza 6 EXEN hediye ediyoruz.

 Açıklamalar

1.     Kampanya 4 Mayıs 2024-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

2.     Ödül kazanımından yararlanmak için,


a)4 Mayıs 2024 saat 00:01 ile 31 Mayıs 2024 saat 23:59 arasında, Bitexen platformuna ilk kez üye olarak “Müşteri Tanıma Formu’nu” tamamlamış olmak gereklidir.

b) 4 Mayıs 2024 saat 00:01 ile 31 Mayıs 2024 saat 23:59 arasında, Bitexen platformunda üyeliği bulunan hesabı doğrulanmış aktif kullanıcılarımızın 10.000 TL ve üzeri hacim yapmaları gerekmektedir.

3.     Belirtilen tarihler arasında;ilk kez üye olarak hesabını doğrulayan kişilerin Bitexen hesaplarına 60 EXEN, 10.000 TL ve üzerinde hacim gerçekleştiren kişilerin Bitexen hesaplarına 6 EXEN hediye olarak yatırılacaktır.

4. Kampanyada yeni üye olarak hesabını doğrulayan ilk 30.000 kişi ödüle hak kazanabilecektir, dağıtılacak ödül ilk 30.000 kişi ile sınırlı olacaktır.

5. 10.000 TL ve üzeri hacim yapan tüm kullanıcılar 6 EXEN ödüle hak kazanacaklardır.

6. Kampanya kapsamında kazanılan ödüller Haziran ayı içinde EXEN olarak kullanıcıların Bitexen hesaplarına yatırılacaktır.

7. Hesap onay adımlarında sırasıyla E-posta onayı, SMS onayı, kimlik bilgileri doğrulama ve yerleşim yeri bildirimi onayı gerekmektedir.  Bu işlemler tamamlandıktan sonra, Bitexen hesabınızdaki bakiye ile işlem sağlayabilirsiniz. Hesap onaylama işlemlerinin amacı müşteri tanıma prosedürlerini yerine getirmek ve kullanıcılarımızın gerçek kişiler olduğunu kanıtlamak içindir.

Genel Koşullar

 • Kampanyaya katılacak tüm katılımcıların Bitexen platformuna üye olması ve hesabın doğrulanmış aktif hesap olması gerekmektedir. (Müşteri Tanıma Formu’nun doldurulmuş olması gerekmektedir.)
 • Kazanılan ödül tutarları Bitexen kullanıcı hesaplarına tanımlanacaktır. Gecikme meydana gelmesi durumunda kullanıcı Bitexen’den herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz. 
 • Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, herhangi bir kişi/hesaba devir ya da temlik edilemez, değişiklik talebinde bulunulamaz.
 • Kampanya katılımcılarının platform üzerinde kayıt işlemi gerçekleştirirken sisteme tanımladığı bilgilerinin doğruluğu, yeterliliğinin garantisi ve ispatı katılımcıya aittir. Katılımcılar verdiği yanlış bilgilerden Bitexen Teknoloji A.Ş.’yi sorumlu tutamaz.
 • Katılımcılar 18 yaşından küçük olamazlar. 18 yaşından küçük ve başkasına ait hesap ile işlem yaptığı tespit edilen hesaplar kampanya sonuçlarına dahil edilmezler.
 • Kampanya esnasında ve/veya sonrasında ortaya çıkabilecek teknik aksaklıklardan Bitexen Teknoloji A.Ş sorumlu değildir.
 • Bitexen Teknoloji A.Ş her zaman ve herhangi bir gerekçe ile Katılım Koşullarında değişiklik yapma, kampanya ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir. Kullanıcı işbu değişiklikleri takip etmek zorundadır. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış bir hak tanımaz.
 • Kampanyaya katılım gösteren tüm kullanıcılar bu genel kuralları kabul ettiğini beyan ederler. Etkinliklere katılım esnasında gerçekleştirilecek tüm denetimler Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından gerçekleştirilir. Bitexen Teknoloji A.Ş. bu denetim kapsamında gerekli gördüğünde ek bilgi ve belge her zaman ilgili kullanıcıdan talep edebilir.
 • Kampanya kurallarına aykırı davranan; hile ve çeşitli yollar ile etkinlik sonuçlarını değiştirmeye çalışan, bilgisayar teknolojisi kullanarak sisteme müdahale etmeye çalışan, Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele Politikası (AML) kapsamında politikaya aykırı işlemler gerçekleştirmeye çalışan, haksız yollardan kazanç elde etmeye yönelik işlemler gerçekleştiren tüm kullanıcıların program ve/veya etkinliklere katılımı iptal edilebilir, hukuki işlem başlatılabilir. Bitexen Teknoloji A.Ş tüm bu haklarını saklı tutar. Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin üçüncü kişilerden bu kapsamda gelecek her türlü talep ile kullanıcının burada belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesinden kaynaklanan zararları için ilgili kullanıcıya rücu hakkı saklıdır.
 • Risk Uyarısı: Dijital varlık piyasasında fiyat dalgalanmaları mevcuttur ve kullanıcılar risk değerlendirmelerini kendisi gerçekleştirmelidir. Bu duyuru ve yer alan bilgiler herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliğinde olmayıp, kullanıcılara ödül dağıtılan bir kampanya hakkında bilgilendirme amaçlı yapılan bir duyurudur. Kullanıcı; kampanyaya katılması veya katılmaması sebebiyle ortaya çıkacak doğrudan veya dolaylı zararlardan, her türlü kâr kaybı, veri kaybı, iş kaybı, itibar kaybı, beklenen tasarrufun kaybı, işin kesintiye uğraması gibi her türlü maddi, manevi ve mali zararlardan, üçüncü bir tarafça yapılabilecek tazminat talepleri sonucu doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından Bitexen Teknoloji A.Ş.’yi beri kıldığını kabul ve beyan eder.
 • Kampanyadan dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir vergi yükümlülüğü ödül kazananlarının yükümlülüğündedir.
 • Bitexen Teknoloji A.Ş mücbir sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek gecikme ve/veya herhangi bir zararlardan sorumlu değildir.
 • Kampanya hakkında soru, şikâyet ve öneriler için iletişim adresi destek@bitexen.com veya +90 (850) 255 08 92 no’lu çağrı merkezi hattıdır.
 • İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 • Kampanya kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin tüm kayıtları esas alınacaktır.
 • İşbu Katılım Koşulları Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından ilan edildiği tarihte yürürlüğe girecektir.
 • İşbu kampanyaya katılan herkes yukarıda sayılan ve zaman içerisinde Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından değiştirilebilecek kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
     
    
  • Related Articles

  • Kişiye Özel Kampanyalar Katılım Koşulları

   Bitexen Teknoloji A.Ş. kullanıcılarına özel  belirlediği kriterler dahilinde, kişiye özel kampanya teklifleri ve hediyeler sunmakta ve kullanıcının izin verdiği iletişim kanalı ile bildirim yapmaktadır. Kullanıcılar 0850 255 08 92 numaralı hattımızı ...
  • Bitcoin Pizza Gününe Özel Yarışma

   X ve Instagram sosyal medya kanallarımızda yayınlanan “Bitcoin Pizza Gününe Özel Yarışma” etkinliğimizde, 21 – 23 Mayıs 2024 tarihleri arasında kampanya koşullarına uyan yorumlar arasından seçilecek 100 kişiye 100’er EXEN hediye ediyoruz. Bitcoin ...
  • Bitexen 5. Yıl Dönümü Sosyal Medya Özel Kampanyası

   Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin 5. kuruluş yıl dönümü için Bitexen’e ait resmi Instagram ve Twitter sosyal medya kanallarında düzenlenen yarışmada kullanıcılar; “Bitexen’in en sevdiğiniz özelliği nedir?” sorusuna #Bitexen5Yaşında etiketi ile ilgili postun ...
  • Bitexen, Ripple (XRP) Sahiplerine Özel SPARK Airdrop Programı'nı Destekliyor!

   Değerli Bitexen Kullanıcıları, Bitexen, XRP sahipleri için Spark (SPARK) dağıtımını destekliyor.  Bitexen'de XRP yatırma ve çekme işlemleri 11 Aralık 2020 tarihinde saat 12.00 itibariyle durdurulacaktır. Ardından 12 Aralık 2020, saat 03.00'de Bitexen ...
  • YENİ YILDA BITEXEN’DEN 5 X PS5 KAZANMA ŞANSI YAKALA!

   Twitter’da @bitexencom sponsorluğunda @koinbulteni iş birliği ile gerçekleşen yarışmamızın katılım koşulları çok basit!  · @bitexencom ve @koinbulteni Twitter adreslerini takip et,         · Bitcoin 'in 1 Ocak 2021 saat 00.00'daki TL değerini tahmin ...