“6. Yılımızda 6 Soruda Bitexen” Ödüllü Soru Yarışması #Bitexen6Yaşında

“6. Yılımızda 6 Soruda Bitexen” Ödüllü Soru Yarışması #Bitexen6Yaşında

X ve Instagram sosyal medya kanallarımızda yayınlanan “6. Yılımızda 6 Soruda Bitexen” etkinliğimizde, 29 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında 6 gün üst üste 6 soru paylaşılacak ve 6 günün sonunda tüm sorulara doğru cevap veren ilk 10 kişiye 60’ar EXEN hediye edeceğiz.

 

“#BitexenEtkisi ile Doğru Cevabı Bul, Büyük Ödüle Hak Kazan!” dediğimiz bu etkinliğimizde tüm takipçilerimizi 6. yılımıza özel ödüllü soru yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz. Yarışmamızın sonunda; X üzerinden kazanan 10 kişiye 60’ar EXEN, Instagram üzerinden kazanan 10 kişiye 60’ar EXEN olmak üzere, toplam 1.200 EXEN hediye edilecek!

 

 Katılım Koşulları ve Açıklamalar

1.     Yarışma 29 Nisan 2024 günü ilk sorunun sorulmasıyla başlayacak ve 4 Mayıs 2024 günü son sorunun paylaşılmasının ardından doğru cevabı verecek ilk 10 kişinin belirlenmesiyle sona erecektir.

2.     Ödüle hak kazanabilmek için 6 soruya da mutlaka doğru cevap verilmiş olması ve tüm doğru cevapları verenler arasında ilk 10’da yer alınması gerekmektedir.

3.     Katılım için belirlenen tarihler arasında paylaşılan her soru postunun altında doğru cevabın yoruma yazılmış olması ve hesabın takip edilmesi gerekmektedir.

4.     Yarışma Bitexen’e ait @bitexencom adlı X hesabı ve @bitexen adlı Instagram hesabı üzerinden aynı anda yapılacaktır. Aynı kişiler her iki kanaldan aynı anda ödüle hak kazanamayacaklardır.

5.     Yarışma kapsamında 6 soruya da doğru cevap vererek tüm koşulları sağlayan; X üzerinden 10 kişi 60’ar EXEN, instagram üzerinden 10 kişi 60’ar EXEN kazanabileceklerdir. Toplam dağıtılacak ödül miktarı 1.200 EXEN olacaktır.

6.     Yorumlar Bitexen ekibi tarafından incelenecek ve yorumlarda doğru cevabı veren kullanıcılarımız belirlenecektir.

7.     Kazanan kişilerin @bitexencom X hesabını ve @bitexen hesabını takip ediyor olması gerekmektedir.

8.     Kazanan kişilerin Bitexen hesaplarının doğrulanmış hesap olması gerekmektedir, aksi takdirde hak yedek kazanana devredilir.

9. Ödül kazanımları 10 Mayıs 2024 Cuma gününe kadar kullanıcılarımızın Bitexen hesaplarına hediye olarak yatırılacaktır. Gecikme meydana gelmesi durumunda kullanıcı Bitexen’den herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

10. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, herhangi bir kişi/hesaba devir ya da temlik edilemez, değişiklik talebinde bulunulamaz. 

 

Genel Koşullar

 • Yarışma katılımcılarının platform üzerinde kayıt işlemi gerçekleştirirken sisteme tanımladığı bilgilerinin doğruluğu, yeterliliğinin garantisi ve ispatı katılımcıya aittir. Katılımcılar verdiği yanlış bilgilerden Bitexen Teknoloji A.Ş.’yi sorumlu tutamaz.
 • Katılımcılar 18 yaşından küçük olamazlar. 18 yaşından küçük ve başkasına ait hesap ile işlem yaptığı tespit edilen hesaplar yarışma sonuçlarına dahil edilmezler.
 • Yarışma esnasında ve/veya sonrasında ortaya çıkabilecek teknik aksaklıklardan Bitexen Teknoloji A.Ş sorumlu değildir.
 • Bitexen Teknoloji A.Ş her zaman ve herhangi bir gerekçe ile Katılım Koşullarında değişiklik yapma, yarışma ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir. Kullanıcı işbu değişiklikleri takip etmek zorundadır. Bu değişiklik ya da iptal, yarışmaya katılan kullanıcılara kazanılmış bir hak tanımaz.
 • Yarışmaya katılım gösteren tüm kullanıcılar bu genel kuralları kabul ettiğini beyan ederler. Etkinliklere katılım esnasında gerçekleştirilecek tüm denetimler Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından gerçekleştirilir. Bitexen Teknoloji A.Ş. bu denetim kapsamında gerekli gördüğünde ek bilgi ve belge her zaman ilgili kullanıcıdan talep edebilir.
 • Yarışma kurallarına aykırı davranan; hile ve çeşitli yollar ile etkinlik sonuçlarını değiştirmeye çalışan, bilgisayar teknolojisi kullanarak sisteme müdahale etmeye çalışan, Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele Politikası (AML) kapsamında politikaya aykırı işlemler gerçekleştirmeye çalışan, haksız yollardan kazanç elde etmeye yönelik işlemler gerçekleştiren tüm kullanıcıların program ve/veya etkinliklere katılımı iptal edilebilir, hukuki işlem başlatılabilir. Bitexen Teknoloji A.Ş tüm bu haklarını saklı tutar. Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin üçüncü kişilerden bu kapsamda gelecek her türlü talep ile kullanıcının burada belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesinden kaynaklanan zararları için ilgili kullanıcıya rücu hakkı saklıdır.
 • Risk Uyarısı: Dijital varlık piyasasında fiyat dalgalanmaları mevcuttur ve kullanıcılar risk değerlendirmelerini kendisi gerçekleştirmelidir. Bu duyuru ve yer alan bilgiler herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliğinde olmayıp, kullanıcılara ödül dağıtılan bir kampanya hakkında bilgilendirme amaçlı yapılan bir duyurudur. Kullanıcı; kampanyaya katılması veya katılmaması sebebiyle ortaya çıkacak doğrudan veya dolaylı zararlardan, her türlü kâr kaybı, veri kaybı, iş kaybı, itibar kaybı, beklenen tasarrufun kaybı, işin kesintiye uğraması gibi her türlü maddi, manevi ve mali zararlardan, üçüncü bir tarafça yapılabilecek tazminat talepleri sonucu doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından Bitexen Teknoloji A.Ş.’yi beri kıldığını kabul ve beyan eder.
 • Yarışmadan dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir vergi yükümlülüğü ödül kazananlarının yükümlülüğündedir.
 • Bitexen Teknoloji A.Ş mücbir sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek gecikme ve/veya herhangi bir zararlardan sorumlu değildir.
 • Yarışma hakkında soru, şikâyet ve öneriler için iletişim adresi destek@bitexen.com veya +90 (850) 255 08 92 no’lu çağrı merkezi hattıdır.
 • İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 • Yarışma kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin tüm kayıtları esas alınacaktır.
 • İşbu Katılım Koşulları Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından ilan edildiği tarihte yürürlüğe girecektir.
 • İşbu yarışmaya katılan herkes yukarıda sayılan ve zaman içerisinde Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından değiştirilebilecek kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

 


  • Related Articles

  • Ödüllü İşlem Özelliği Bitexen’de!

   Taraftar ve sosyal token alım veya satım işlemlerinizi Ödüllü İşlem Özelliği ile gerçekleştirin, işlemlerinizden %10 ödül token kazanın. Ödüllü İşlem özelliği; Hızlı Al/Sat üzerinden EXEN ile oluşturacağınız işlem çiftleriyle yapacağınız alımlarda ...
  • Hacim Yarışması Katılım Koşulları

   TBESF Hacim Yarışması Bilgilendirmesi: 30 Eylül - 10 Ekim 2022 tarihleri arasında düzenlenen TBESF hacim yarışmasında 3.000 TBESF toplam ödül, ampute futbol milli takımımızın 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası'nı kazanması halinde geçerli olacaktır. ...
  • Hacim Yarışması Katılım Koşulları

   Hacim Yarışması Nedir? Yarışmaya konu olan paritede (ör: BTC/TRY) , kullanıcı alım-satım işlemi yaptıkça hacim sağlamış olur. Kullanıcı yapılan hacim miktarına göre yarışma sıralama listesinde üst sıralara doğru yükselir. Sıralamada birinciden ...
  • #BilBakalım Yarışması Çekiliş Sonuçları

   02.06.2022 ve 03.06.2022 tarihleri arasında Instagram hesaplarımızda katılımı gerçekleşen #BilBakalım Yarışması 03.06.2022 Cuma günü saat 17.00'de sona ermiştir. Tüm koşulları sağlayarak hediye almaya hak kazanan hesaplar aşağıda verilmiştir. Hediye ...
  • Bitexen Hediye Kartları Çekiliş Koşulları

   BITEXENleyenler kazanıyor! Her hafta Twitter hesabımızdan yaptığımız çekilişle; Netflix, iTunes, Google Play, Steam, D&R veya Udemy dijital hediye kartlarından birini kazanan 10 kişiden biri olun. #BitexenleHediyeKazan, Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin ...