Adana Demirspor Oylamasına Katıl, 140 ADSC Kazanma Şansı Yakala!

Adana Demirspor Oylamasına Katıl, 140 ADSC Kazanma Şansı Yakala!

Değerli Kullanıcılarımız, 


08.05.2021 tarihinde Bitexen Instagram adresinde hikaye olarak paylaşılan çekilişe katılmak için; görseli ekran görüntüsü alıp kendi hikayenizde Pazar günü oynanacak maçta ilk golü atacağını tahmin ettiğiniz kişiyi yuvarlak içine alıp @Bitexen ve @adskulubu sayfalarını etiketleyerek paylaşmanız gerekmektedir. Ayrıca bu iki sayfayı da takip etmeniz gereklidir.

Doğru cevap veren katılımcılar arasında yapılacak çekilişle belirlenen 10 kişiye Mavi Şimşekler uygulamasında kullanabileceği 140 ADSC hediye edilecektir. 

Eğer maçta ADS tarafından hiç gol atılmaz ise, çekilişe tüm katılımcılar dahil edilecektir.

Görevlerinizi tamamladığınızı görebilmemiz için profilinizin açık olması gerekmektedir. Daha önce yaptığımız çekilişlerden hediye kazanmış takipçilerimizin #BitexenleHediyeKazan çekilişlerine katılımı sayılmamaktadır. 


#BitexenleADSCKazan Çekilişi Koşulları:  

1.  Bitexen Teknoloji’ye ait olan  instagram.com/bitexen adresli sosyal medya hesaplarında 08.05.2021 tarihinde #BitexenleADSCKazan isimli bir çekiliş düzenlenecektir. 

2.  Çekilişe katılmak isteyenlerin @Bitexen ve @adskulubu Instagram hesaplarını takip ediyor olması ve bu hesaplarda paylaşılan storyi @Bitexen ve @adskulubu’nü etiketleyerek ve tahmin ettikleri kişiyi belirterek kendi storylerinde paylaşması gereklidir. Her katılımcı sadece bir çekiliş hakkı kazanabilir. 

3.  Çekilişe katılım ücretsiz olup, herhangi bir satın alma koşulu aranmamaktadır.  

4.  Çekilişe katılım için son tarih 09.05.2021 saat 20:00’dir. Bu tarih ve saatten sonra yapılan paylaşımlar değerlendirilmeyecektir. Çekiliş 15.05.2021 tarihine kadar yapılacak olup, kazananların bu tarihte Bitexen’in ve ADSKulübü’nün Instagram hesabını takibi bırakmış ve story katılımını 24 saat storyde tutmamış olması halinde kazanımları iptal edilerek, hediyeleri yedek talihlilere verilecektir.   

5.  Verilen görevler tamamlandığı takdirde, kazanan 10 kişiyden 140 TL’lik ADSC yükleyebilmeleri için Bitexen hesap bilgisi ve iletişim bilgisi istenecektir.  

6.  18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamayacak olup, katılsalar dahi ödül kazanamayacaklardır. 

7.  Çekilişe sadece bireysel kullanıcılar katılabilecektir; kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla çekilişe katılan kullanıcılar ödül kazanamayacak olup, 3. maddede yer alan diğer tüm şartları taşıyor olsa dahi ödül üzerinde hak iddia edemeyecektir.  

8.  Kazanan katılımcılar ile Instagram DM üzerinden çekiliş tamamlandıktan sonra 7 gün içinde iletişime geçilecektir. Mesaj atmaya/almaya kapalı olan hesaplar veya 3 gün içinde kendisine gönderilen mesaja yanıt vermeyen katılımcılara ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir. 

9.  Bitexen Teknoloji; kazanan katılımcılarla Instagram DM üzerinden iletişime geçerek ödülleri 30 gün içerisinde teslim edecektir.  

10.  Katılımcı sayısının ödülü kazanmak için 5. maddede belirtilen sayı/sayılar için yeterli olmaması durumunda yeterli olmayan sayıda öngörülen ödüller verilmeyecektir.   

11.  Bitexen A.Ş., çekilişi durdurma hakkı da dahil olmak üzere çekiliş katılım koşullarını, verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini dilediği zaman ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.  

12.  Kazanılan ödüller başkasına devredilemeyeceği gibi ödüllerin nakit karşılığı da talep edilemeyecektir. 

13.  Katılımcılar, ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Bitexen tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılacaktır.  

14.  Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından Kişisel Verilerin Korunması ve ilgili mevzuat kapsamında kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerinin kullanılmasına muvafakat ettiklerini, bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt etmektedir.  

15.  Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt etmekte olup buna ilişkin tüm hukuki ve cezai sorumluluk tamamen ve münhasıran katılımcıya ait olacaktır.  

16.  Katılımcılar, tüm katılımcılara eşit koşullarda çekilişe hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının ödüllerini vermeme yetkisinin Bitexen’e ait olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir.  

17.  Çekilişe Bitexen ve Bitexen’e bağlı şirket çalışanları katılamayacak olup katılmaları durumunda ödüle hak kazanmaları halinde kendilerine ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir. 

18.  Tüm katılımcılara eşit koşullarda çekiliş hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının katılımları iptal edilebilir. Ayrıca sahte ve gerçek kimliği bulunmayan hesaplara ödül verilmeyecektir. Katılımcıların hesapları kendi kimliklerine ait olmalı; profil fotoğrafları olmalı ve en az 20 takipçisi olmalıdır. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir. 

19.  Bitexen’in çekilişe sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, bu yollara başvuran kişilerin katılımları iptal edilecektir. 

20.  Bitexen’in düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcıların ya da diğer üçüncü kişilerin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır. 

21.  Çekilişte belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazanacak kişinin seçilmesine yönelik herhangi bir uygunsuz işlem tespit edildiğinde, bu usulsüzlüğü yapan tüm kullanıcıların bu çekilişe özelinde ve diğer tüm Bitexen kampanya/çekiliş için katılım hakkı iptal edilecektir. 

22.  Yasal düzenlemelere, ahlaka, kamu ve aile düzenine aykırılık içeren, küfür, argo vb. içerikli cevaplar değerlendirmeye alınmayacaktır. 

23.  Çekiliş ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Bitexen Teknoloji A.Ş.’ye aittir. 

24.  Çekilişin tüm katılımcıları yukarıdaki belirtilen çekiliş katılım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. 

25.  Çekiliş şartları ve buna bağlı ihtilaflarda Türk Hukuku geçerli olup İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. 


Çekilişimize gösterdiğiniz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Yeni yarışmalarımız ve çekilişlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızda takip etmeye devam edin!