AYRICALIKLAR BITEXEN CLUB’DA, ÇEKİLİŞLER BITEXEN’DE ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

AYRICALIKLAR BITEXEN CLUB’DA, ÇEKİLİŞLER BITEXEN’DE ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

03.03.2022 tarihinde @bitexen Instagram ve @bitexencom Twitter adreslerinde yayınlanan çekilişe katılmak için Instagram’da duyuru yapılan gönderinin altına bir arkadaşınızı etiketlemeniz, Twitter’da duyuruyu yapılan gönderiyi RT etmeniz yeterlidir. Katılımcıların ayrıca Bitexen Instagram ve Twitter hesapları ile Bitexen Club Instagram ve Twitter hesaplarını takip etmesi gerekmektedir.

Çekiliş sonucunda kazanan listesi destek.bitexen.com adresinden 11 Mart 2022’de açıklanacaktır. Sosyal medya hesaplarımızdan da duyuruları gerçekleştirilecektir.

Bu çekilişte kazanan 50 kişiye polar, 50 kişiye forma ve 50 kişiye atkı hediye edilecektir.

ÖNEMLİ: Görevlerinizi tamamladığınızı görmemiz için profilinizin açık olması gerekmektedir.

Ayrıcalıklar Bitexen Club’da, Çekilişler Bitexen’de Çekiliş Koşulları: 

 1. Bitexen’e ait olan instagram.com/bitexen ve twitter.com/bitexencom adresli sosyal medya hesaplarında 03.03.2022 tarihinde Ayrıcalıklar Bitexen Club’da, Çekilişler Bitexen’de isimli bir çekiliş düzenlenecektir. 

 2. Çekilişe katılmak isteyenlerin Bitexen Instagram ve Twitter hesapları ile Bitexen Club Instagram ve Twitter hesaplarını takip ediyor olması, Instagram’da duyuru yapılan gönderinin altına bir arkadaşını etiketlemesi, Twitter’da duyuru yapılan gönderiyi RT etmesi yeterlidir. Her yarışmacı sadece bir katılım hakkı kazanabilir.

 3. Çekilişe katılım ücretsiz olup, herhangi bir satın alma koşulu aranmamaktadır.

 4. Çekilişe katılım için son tarih 10.03.2022 saat 23.59’dur. Bu tarih ve saatten sonra yapılan takip ve katılımlar çekiliş hakkı olarak değerlendirilmeyecektir. Çekiliş değerlendirmesi 11.03.2022 tarihinde yapılacak olup, kazananların bu tarihte Bitexen Instagram ve Twitter hesapları ile Bitexen Club Instagram ve Twitter hesaplarını takibi bırakmış ve yorumlarını silinmiş olması halinde kazanımları iptal edilecektir.

 5. Verilen görevler tamamlandığı takdirde kazanan 50 kişiye polar, 50 kişiye forma ve 50 kişiye atkı hediye edilecektir. Forma ve polar ürünlerinde small, medium, large ve x large beden seçenekleri bulunmaktadır. Kazanan katılımcılar belirtilen beden seçenekleri dışında farklı bir beden talep edemeyecektir.                     
 6.   Bitexen Teknoloji A.Ş., ürün tedarik ve stok süreçlerinde yaşanabilecek sorunlardan dolayı hediye gönderimlerini erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.
 1. 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamayacak olup, katılsalar dahi ödül kazanamayacaklardır. 

 2. Çekilişe sadece bireysel kullanıcılar katılabilecektir; kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla çekilişe katılan kullanıcılar ödül kazanamayacak olup, 3. maddede yer alan diğer tüm şartları taşıyor olsa dahi ödül üzerinde hak iddia edemeyecektir. 

 3. Kazanan katılımcılar ile Instagram ve Twitter DM üzerinden çekiliş tamamlandıktan sonra 7 gün içinde iletişime geçilecektir. Mesaj atmaya/almaya kapalı olan hesaplar veya 3 gün içinde kendisine gönderilen mesaja yanıt vermeyen katılımcılara ödül verilmeyecektir.

 4. Bitexen Teknoloji A.Ş., ödüller için kazanan katılımcılara ilettikleri iletişim adresleri üzerinden 30 gün içerisinde iletişime geçecektir.

 5. Katılımcı sayısının ödülü kazanmak için 5. maddede belirtilen sayı/sayılar için yeterli olmaması durumunda yeterli olmayan sayıda öngörülen ödüller verilmeyecektir. 

 6. Bitexen Teknoloji A.Ş., çekilişi durdurma hakkı da dahil olmak üzere çekiliş katılım koşullarını, verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini dilediği zaman ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. 

 7. Kazanılan ödüller başkasına devredilemeyeceği gibi ödüllerin nakit karşılığı da talep edilemeyecektir.

 8. Katılımcılar, ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Bitexen tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılacaktır. 

 9. Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından Kişisel Verilerin Korunması ve ilgili mevzuat kapsamında kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerinin kullanılmasına muvafakat ettiklerini, bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt etmektedir. Yarışmacılar çekilişe katılarak gönderdikleri fotoğrafların, videoların ve diğer materyallerin Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından kullanılmasına izin vermektedir.

 10. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt etmekte olup buna ilişkin tüm hukuki ve cezai sorumluluk tamamen ve münhasıran katılımcıya ait olacaktır. 

 11. Katılımcılar, tüm katılımcılara eşit koşullarda çekiliş hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının ödüllerini vermeme yetkisinin Bitexen’e ait olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir. 

 12. Çekilişe Bitexen ve Bitexen’e bağlı şirket çalışanları katılamayacak olup, katılmaları durumunda ödüle hak kazanmaları halinde kendilerine ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir.

 13. Tüm katılımcılara eşit koşullarda çekiliş hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının katılımları iptal edilebilir. Ayrıca sahte ve gerçek kimliği bulunmayan hesaplara ödül verilmeyecektir. Katılımcıların hesapları kendi kimliklerine ait olmalı; profil fotoğrafları olmalı, Son bir yıl içerisinde, Bitexen çekilişinden önce katıldığı çekilişlerden bağımsız en az 20 paylaşım yapmış olmalı ve en az 20 takipçisi olmalıdır.

 14. Bitexen’in çekiliş sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, bu yollara başvuran kişilerin katılımları iptal edilecektir.

 15. Bitexen’in, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcıların ya da diğer üçüncü kişilerin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.

 16. Çekilişte belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazanacak kişinin seçilmesine yönelik herhangi bir uygunsuz işlem tespit edildiğinde, bu usulsüzlüğü yapan tüm kullanıcıların bu çekiliş özelinde ve diğer tüm Bitexen kampanya/çekiliş/yarışmaları için katılım hakkı iptal edilecektir.

 17. Yasal düzenlemelere, ahlaka, kamu ve aile düzenine aykırılık içeren, küfür, argo vb. içerikli cevaplar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 18. Çekiliş ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Bitexen Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

 19. Çekilişin tüm katılımcıları yukarıdaki belirtilen yarışma katılım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

 20. Çekiliş şartları ve buna bağlı ihtilaflarda Türk Hukuku geçerli olup İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

                 • Related Articles

  • Ayrıcalıklar Bitexen Club’da, Çekilişler Bitexen’de Çekilişi Sonuçları

   Değerli Kullanıcılarımız, 03.03.2022 ve 11.03.2022 tarihleri arasında Twitter ve Instagram hesaplarımızda gerçekleştirdiğimiz “Ayrıcalıklar Bitexen Club’da, Çekilişler Bitexen’de” Çekilişi 11.03.2022 tarihinde yapılmıştır. Hediye almaya hak kazanan ...
  • BITEXEN’DE YENİ YIL ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

   14.12.2021 tarihinde @Bitexencom Twitter ve @bitexen Instagram adresinde yayınlanan çekilişe katılmak için sosyal medya hesabımızı takip etmeniz, duyuru yapılan gönderinin altına 2022 yılında Bitexen’de olmasını istediğiniz coin’leri eklemeniz ve ...
  • Hacim Yarışması Katılım Koşulları

   TBESF Hacim Yarışması Bilgilendirmesi: 30 Eylül - 10 Ekim 2022 tarihleri arasında düzenlenen TBESF hacim yarışmasında 3.000 TBESF toplam ödül, ampute futbol milli takımımızın 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası'nı kazanması halinde geçerli olacaktır. ...
  • Hacim Yarışması Katılım Koşulları

   Hacim Yarışması Nedir? Yarışmaya konu olan paritede (ör: BTC/TRY) , kullanıcı alım-satım işlemi yaptıkça hacim sağlamış olur. Kullanıcı yapılan hacim miktarına göre yarışma sıralama listesinde üst sıralara doğru yükselir. Sıralamada birinciden ...
  • #BITEXENKLEINDA ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

   21.02.2022 tarihinde @bitexen Instagram adresinde yayınlanan çekilişe katılmak için duyuru yapılan gönderinin altına yorum olarak #BitexenKleinda hashtag’ini eklemeniz ve bir arkadaşınızı etiketlemeniz yeterlidir. Katılımcıların ayrıca Bitexen ...