BABI Token PRO Tahtada!

BABI Token PRO Tahtada!

Değerli Kullanıcılarımız,

Dünyanın en aktif NFT platformlarından Babylons’un Token’i BABI 3 Ocak 2022 Pazartesi 13:15'te Bitexen'de PRO tahtada listelendi. 

Babylons Nedir?
Merkeziyetsiz bir NFT oyun platformu olan Babylons, Türk mühendisler ve girişimciler tarafından Şubat 2021 yılında hayata geçirildi. DappRadar verilerine göre Temmuz ayında BSC ağında birinciliğe, diğer tüm blokzincirlerde beşinciliğe kadar yükselerek Türkiye’nin en aktif NFT pazaryeri statüsüne erişti.

BABI Token Nedir?
Babylons’un token’i olarak geliştirilen BABI Token, kullanıcılarının kilitleyerek token satışlarına katılabildiği, platformda söz sahibi olduğu, oy kullanabildiği ve serbest piyasada fiyatlanan bir yönetim token’ıdır.

BABI Token’ın Bitexen ile Bağlantısı Nedir?
Bitexen Teknoloji A.Ş., Şubat 2021 yılında Türk mühendisleri ve girişimcileri tarafından geliştirilmeye başlanan, DappRadar verilerine göre Temmuz ayında kendi ağında birinciliğe, diğer tüm ağlarda ise beşinciliğe kadar yükselerek Türkiye’nin en aktif NFT pazaryeri statüsüne erişmiş Babylons’a Ağustos 2021’de tohum yatırımcı oldu.

BABI Token ile Ne Yapabilirsiniz? 
BABI Token ile Babylons platformunun geleceğini şekillendirebilir, platformun stake ödüllerine hak kazanıp aynı zamanda platform aracılığıyla diğer projelere yatırım yapabilirsiniz.

BABI’yi Nerelerde Kullanabilirsiniz? 
BABI'yi şuanda MEXC,Apeswap, Pancakeswap ve yakın gelecekte Bitexen'de ve global borsalarda alıp satabilirsiniz.

Kazandığınız BABI Token’ları Ne Zaman Alabilirsiniz?
BABI Airdrop’u 28 Aralık 2021’de gerçekleştirildi! Bitexen kullanıcılarına, 5 Eylül 2021’de saat 23:59:59'da hesaplarında tuttukları toplam BTXN miktarının 1/10’u oranında BABI Token dağıtımı yapıldı. Örneğin; kullanıcının hesabında 100 BTXN bulunuyorsa, 10 BABI; 1.000 BTXN bulunuyorsa 100 BABI dağıtımı yapıldı. Katılımcılar, Airdrop Programı’ndan kazandıkları BABI’leri dağıtımın gerçekleştiği 28 Aralık 2021 tarihi itibarıyla Bitexen hesaplarında görüntüleyebilecekler.

Kaç adet BABI Token hesabınıza yatırıldı?
Kullanıcılarımızın hesaplarına, 5 Eylül 2021’de saat 23:59:59'da alınan bakiye özetlerindeki (snapshot) BTXN miktarının 1/10'u oranında BABI Token tanımlandı. Örneğin hesabınızda 100 BTXN’iniz var ise 10, 1.000 BTXN’iniz var ise 100 BABI Token hesabınıza yatırıldı. 

BABYLONS İLE İLGİLİ KAYNAKLAR:
 
Babylons'u Twitter'dan takip etmek için tıklayın: https://twitter.com/BabylonsNFT
 

  • Related Articles

  • BABI Token Airdrop'u Tamamlandı!

   Değerli Kullanıcılarımız, Dünyanın en aktif NFT platformlarından Babylons’un Token’i BABI’nin Airdrop’u 28 Aralık 2021’de gerçekleştirildi! Bitexen kullanıcılarına, 5 Eylül 2021’de saat 23:59:59'da hesaplarında tuttukları toplam BTXN miktarının ...
  • HESABINDA BTXN OLANA BABI TOKEN BITEXEN’DEN HEDİYE!

   Değerli Kullanıcılarımız, Dünyanın en aktif NFT platformlarından Babylons’un Token’i BABI’nin Airdrop programı Bitexen’de başlıyor! Bu etkinlikte Bitexen kullanıcıları, 5 Eylül 2021’de saat 23:59:59'da hesaplarındaki toplam BTXN miktarı üzerinden ...
  • Emrim Gerçekleşmezse Komisyon Öder Miyim?

   Bitexen hesabınızda verdiğiniz emir gerçekleşmediği sürece işlem ücreti ödemezsiniz.  Bitexen’de yalnızca PRO tahtada verdiğiniz ve gerçekleşen alım satım emirleri için işlem ücreti ödersiniz.                
  • Grafikleri Nasıl Görüntüleyebilirim?

   PRO tahtada listelenen kripto paralara ait fiyat ve derinlik grafiklerini görüntüleyebilmek için mobil uygulamada yer alan “Al/Sat” bölümünü açın. Açılan ekranda sağ üst köşede yer alan “Piyasa Seçimi” alanından işlem yapmak istediğiniz işlem ...
  • İşlem Ücreti Nedir?

       Dijital varlık alım satım platformlarında gerçekleştirilen alım satım işlemlerinde kullanıcılardan işlem ücreti alınmaktadır. Bitexen'de de PRO özellikli işlem çiftlerinde yapılan alış - satış işlemlerinde belli oranlarda işlem ücreti ...