Bitcoin Pizza Gününe Özel Yarışma

Bitcoin Pizza Gününe Özel Yarışma

X ve Instagram sosyal medya kanallarımızda yayınlanan “Bitcoin Pizza Gününe Özel Yarışma” etkinliğimizde, 21 – 23 Mayıs 2024 tarihleri arasında kampanya koşullarına uyan yorumlar arasından seçilecek 100 kişiye 100’er EXEN hediye ediyoruz.

Bitcoin Pizza Günü’ne özel bu etkinlikte, tüm takipçilerimizi, #BitexenEtkisi etiketi ile en sevdikleri pizzanın ismini ve fotoğrafını yorumlarda paylaşmaya ve yarışmaya katılmaya davet ediyoruz. Yarışmamızın sonunda; X üzerinden kazanan 100 kişiye 100’er EXEN, Instagram üzerinden kazanan 100 kişiye 100’er EXEN olmak üzere, toplam 20.000 EXEN hediye edilecek!

 

 Katılım Koşulları ve Açıklamalar

1.     Yarışma 21 Mayıs 2024 Salı günü başlayacak olup, 23 Mayıs 2024 Perşembe günü sona erecektir.

2.     Yarışmaya katılmak için:
X üzerinden; belirtilen tarihler arasında #BitexenEtkisi etiketi ile en sevilen pizza fotoğrafının yarışma postu altında yorumda paylaşılması, aynı yorumda iki arkadaşın etiketlenmesi ve yarışma postunun beğenilmiş olması gerekmektedir.

Instagram üzerinden; belirtilen tarihler arasında #BitexenEtkisi etiketi ile en sevilen pizza adının yarışma postu altında yorumda paylaşılması, aynı yorumda iki arkadaşın etiketlenmesi ve yarışma postunun beğenilmiş olması gerekmektedir.

3.     Yarışma Bitexen’e ait @bitexencom adlı X hesabı ve @bitexen adlı Instagram hesabı üzerinden aynı anda yapılacaktır. Aynı kişiler her iki kanaldan aynı anda ödüle hak kazanamayacaklardır.

4.     Yarışma kapsamında madde 2’de belirtilen tüm koşulları sağlayan; X üzerinden 100 kişi 100’er EXEN, instagram üzerinden 100 kişi 100’er EXEN kazanabileceklerdir. Toplam dağıtılacak ödül miktarı 20.000 EXEN olacaktır.

5.     Yorumlar Bitexen ekibi tarafından incelenecek ve koşulları yerine getiren kullanıcılarımız belirlenecektir.

6.     Ödüle hak kazanan kişiler ve etiketledikleri kişiler, yarışmaya instagram üzerinden katılmış ise @bitexen instagram hesabını, yarışmaya X üzerinden katılmış ise @bitexencom X hesabını takip ediyor olmalılardır.

7.     Kazanan kişilerin Bitexen hesaplarının doğrulanmış hesap olması gerekmektedir, aksi takdirde hak yedek kazanana devredilir.

8.     Ödül kazanımları 31 Mayıs 2024 Cuma gününe kadar kullanıcılarımızın Bitexen hesaplarına hediye olarak yatırılacaktır. Gecikme meydana gelmesi durumunda kullanıcı Bitexen’den herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

9.     Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, herhangi bir kişi/hesaba devir ya da temlik edilemez, değişiklik talebinde bulunulamaz. 

 

Genel Koşullar

 • Yarışma katılımcılarının platform üzerinde kayıt işlemi gerçekleştirirken sisteme tanımladığı bilgilerinin doğruluğu, yeterliliğinin garantisi ve ispatı katılımcıya aittir. Katılımcılar verdiği yanlış bilgilerden Bitexen Teknoloji A.Ş.’yi sorumlu tutamaz.
 • Katılımcılar 18 yaşından küçük olamazlar. 18 yaşından küçük ve başkasına ait hesap ile işlem yaptığı tespit edilen hesaplar yarışma sonuçlarına dahil edilmezler.
 • Yarışma esnasında ve/veya sonrasında ortaya çıkabilecek teknik aksaklıklardan Bitexen Teknoloji A.Ş sorumlu değildir.
 • Bitexen Teknoloji A.Ş her zaman ve herhangi bir gerekçe ile Katılım Koşullarında değişiklik yapma, yarışma ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir. Kullanıcı işbu değişiklikleri takip etmek zorundadır. Bu değişiklik ya da iptal, yarışmaya katılan kullanıcılara kazanılmış bir hak tanımaz.
 • Yarışmaya katılım gösteren tüm kullanıcılar bu genel kuralları kabul ettiğini beyan ederler. Etkinliklere katılım esnasında gerçekleştirilecek tüm denetimler Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından gerçekleştirilir. Bitexen Teknoloji A.Ş. bu denetim kapsamında gerekli gördüğünde ek bilgi ve belge her zaman ilgili kullanıcıdan talep edebilir.
 • Yarışma kurallarına aykırı davranan; hile ve çeşitli yollar ile etkinlik sonuçlarını değiştirmeye çalışan, bilgisayar teknolojisi kullanarak sisteme müdahale etmeye çalışan, Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele Politikası (AML) kapsamında politikaya aykırı işlemler gerçekleştirmeye çalışan, haksız yollardan kazanç elde etmeye yönelik işlemler gerçekleştiren tüm kullanıcıların program ve/veya etkinliklere katılımı iptal edilebilir, hukuki işlem başlatılabilir. Bitexen Teknoloji A.Ş tüm bu haklarını saklı tutar. Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin üçüncü kişilerden bu kapsamda gelecek her türlü talep ile kullanıcının burada belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesinden kaynaklanan zararları için ilgili kullanıcıya rücu hakkı saklıdır.
 • Risk Uyarısı: Dijital varlık piyasasında fiyat dalgalanmaları mevcuttur ve kullanıcılar risk değerlendirmelerini kendisi gerçekleştirmelidir. Bu duyuru ve yer alan bilgiler herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliğinde olmayıp, kullanıcılara ödül dağıtılan bir kampanya hakkında bilgilendirme amaçlı yapılan bir duyurudur. Kullanıcı; kampanyaya katılması veya katılmaması sebebiyle ortaya çıkacak doğrudan veya dolaylı zararlardan, her türlü kâr kaybı, veri kaybı, iş kaybı, itibar kaybı, beklenen tasarrufun kaybı, işin kesintiye uğraması gibi her türlü maddi, manevi ve mali zararlardan, üçüncü bir tarafça yapılabilecek tazminat talepleri sonucu doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından Bitexen Teknoloji A.Ş.’yi beri kıldığını kabul ve beyan eder.
 • Yarışmadan dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir vergi yükümlülüğü ödül kazananlarının yükümlülüğündedir.
 • Bitexen Teknoloji A.Ş mücbir sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek gecikme ve/veya herhangi bir zararlardan sorumlu değildir.
 • Yarışma hakkında soru, şikâyet ve öneriler için iletişim adresi destek@bitexen.com veya +90 (850) 255 08 92 no’lu çağrı merkezi hattıdır.
 • İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 • Yarışma kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin tüm kayıtları esas alınacaktır.
 • İşbu Katılım Koşulları Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından ilan edildiği tarihte yürürlüğe girecektir.
 • İşbu yarışmaya katılan herkes yukarıda sayılan ve zaman içerisinde Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından değiştirilebilecek kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

 


  • Related Articles

  • Hesabıma Nasıl Bitcoin Yatırabilirim?

   Bitexen hesabınıza BTC yatırmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.   Bitexen hesabınıza BTC yatırmak için "Hesaplarım” menüsünden “Para Yatırma” ekranından BTC para birimini seçiniz.  ...
  • Bitcoin İşlemleri Rehberi

    Nasıl BTC Yatırabilirim? Bitexen hesabınıza BTC yatırabilmek için, öncelikle Bitexen ana sayfasında bulunan Hesaplarım - Varlıklarım menüsünden BTC satırında yer alan Yatır butonuna tıklayıp ilgili ekranı açmanız gerekmektedir. İlgili ekranda size ...
  • Bitcoin Nedir?

   Kurucular: Satoshi Nakamato  Çıkış Tarihi: 2008  Maksimum Arz: 21.000.000 BTC  2008 krizi sonrası Satoshi Nakamato adlı kişi ya da kişiler uçtan uca elektronik ödeme sistemi olan Bitcoin'e dair teknik yazılarını yayınladılar. ...
  • Bitcoin Cüzdan Altyapısı Güncellemesi

   Bitcoin cüzdan altyapısı güncelleme çalışması kapsamında; 30 Mart 2023 Perşembe saat 23:00’ten itibaren Bitcoin için daha önce oluşturduğunuz cüzdan adresleri Bitexen hesabınızda görüntülenemeyecek ve yeni adres oluşturmanız beklenecektir. Alım-satım ...
  • Hesabımdan Nasıl Bitcoin Çekebilirim?

   Bitexen hesabınızdan sahip olduğunuz BTC’yi farklı bir platforma göndermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.  Bitexen hesabınızda "Hesaplarım”a, ardından “Varlıklarım”a ve BTC satırında yer alan “ÇEK" butonuna tıkladığınızda açılan ekranda ...