Bitexen Club ve TATIL Token Anneler Günü Kampanyası Hakkında

Bitexen Club ve TATIL Token Anneler Günü Kampanyası Hakkında

06.05.2022 ve 08.05.2022 tarihleri arasında Bitexen Club üzerinden minimum 500 TL ve üzerinde TATIL Token'ı 90 gün kilitleyen her kullanıcı tatilbudur.com' dan yapacakları otel rezervasyonlarında tüm indirimlere ek %5 indirim hakkı kazanacaktır. Kullanıcılar işbu indirim hakkını kendilerine iletilecek sanal indirim kodu vasıtası ile kullanabilecektir.

 1. Kampanya 06.05.2022 ve 08.05.2022 tarihleri arasında, sayılan kampanya koşullarını yerine getiren her Bitexen ve Bitexen Club kullanıcısı için geçerli olacaktır.
 1. Kampanyadan kazanılan indirim sadece 0850 333 28 27 Tatil Token Kampanya Hattı üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
 1. Kampanyadan kazanılan indirim kodları 31.12.2022 tarihine kadar yapılacak konaklamalarda geçerlidir. Kampanyadan kazanılan indirimi kullanmak için 31.05.2022 tarihine kadar rezervasyon yapılması gerekmektedir. 31.05.2022 tarihine kadar rezervasyon yapılmaması halinde indirim kodları geçerliliğini yitirecektir. Zamanında yapılmayan rezervasyonlarda Bitexen Teknoloji A.Ş. ve TatilBudur Seyahat Acenteliği ve Turizm A.Ş.’nin sorumluluğu bulunmamaktadır.
 1. Kampanya T.C. Kimlik numarasına özeldir, başka T.C. kimlik numarası ile rezervasyonda kullanılamaz.
 1. Kampanya TatilBudur'dan yapılacak otel rezervasyonlarında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalar, indirim çekleri ile birleştirilemez.
 1. Kampanyamız 06.05.2022 saat 00.00 itibari ile başlayacak ve 08.05.2022 saat 23.59 itibariyle sonlanacaktır. Verilecek ödül sadece belirtilen zaman aralığında gerçekleşen işlemler için geçerli olacaktır.
 1. Bu kampanya kişiye özel olup indirimler diğer kampanyalar ile birleştirilemez, herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, devir ya da temlik edilemez, değişiklik talebinde bulunulamaz, hiçbir koşulda nakde çevrilemez.
 1. Sanal indirim kodu kullanılan durumlarda fraud ve çalıntı işlem riski kişiye aittir. TatilBudur ve Bitexen Teknoloji A.Ş. bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 1. Katılımcılar 18 yaşından küçük olamazlar. 18 yaşından küçük ve başkasına ait hesap ile kampanyaya katılım gösterdiği tespit edilen hesaplar etkinlik sonuçlarına dahil edilmezler.
 1. Kampanyadan dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir vergi yükümlülüğü etkinlik kazananlarının yükümlülüğündedir.
 1. Bitexen Teknoloji A.Ş mücbir sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.
 1. Bitexen Teknoloji A.Ş katılım koşullarında değişiklik yapma ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir. Kullanıcı işbu değişiklikleri takip etmek zorundadır. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez.
 1. Kampanyaya kayıt esnasında ortaya çıkabilecek teknik aksaklıklardan Bitexen Teknoloji A.Ş sorumlu değildir.
 1. Kampanya katılımcılarının platform üzerinde kayıt işlemi gerçekleştirirken sisteme tanımladığı bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıya aittir. Katılımcılar verdiği yanlış bilgilerden Bitexen Teknoloji A.Ş’yi sorumlu tutamaz.
 1. Kampanyalara katılım gösteren tüm kullanıcılar bu genel kuralları kabul ettiğini beyan ederler. Etkinliklere katılım esnasında gerçekleştirilecek tüm denetimler Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından gerçekleştirilir.
 1. Kampanya kurallarına aykırı davranan; hile ve çeşitli yollar ile etkinlik sonuçlarını değiştirmeye çalışan, bilgisayar teknoloji kullanarak sisteme müdahale etmeye çalışan, Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele Politikası (AML) kapsamında politikaya aykırı işlemler gerçekleştirmeye çalışan, haksız yollardan kazanç elde etmeye yönelik işlemler gerçekleştiren tüm kullanıcıların etkinliklere katılımı iptal edilebilir, hukuki işlem başlatılabilir. Bitexen Teknoloji A.Ş tüm bu haklarını saklı tutar.
 1. Risk Uyarısı: Dijital varlık piyasasında fiyat dalgalanmaları mevcuttur ve kullanıcılar risk değerlendirmelerini kendisi gerçekleştirmelidir. Bu duyuru ve yer alan bilgiler herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
 1. Detaylı Bilgi için: www.tatiltoken.com, www.bitexenclub.com, tatilbudur.com web sitelerini ziyaret edebilir, kampanya hakkında soru, şikayet ve öneriler için +90 (850) 333 28 27 Tatil Token Kampanya Hattı'nı arayabilir, destek@bitexenclub.com iletişim adresi üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.
 1. İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 2. Kampanya kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin tüm kayıtları esas alınacaktır.
 3. Tüm katılımcılar, yukarıda sayılan hususlar dışında, Bitexen’in Ödül Katılım Koşulları’nı da kabul etmiş sayılırlar. Lütfen Kampanya’ya katılmadan önce Ödül Katılım Koşulları’nı okuyunuz.  • Related Articles

  • Bitexen Sevgililer Günü GOLDp Kampanyası

   Kampanyaya nasıl katılabilirim?   1. Eğer Bitexen üyesiysen bu kampanyadan yararlanabilir ve senin referansınla kampanya tarihleri arasında Bitexen’de hesap açan ilk kişinin bu hediyeyi kazanmasını sağlayabilirsin!   2. Arkadaşına göndereceğin ...
  • Bitexen Taraftar Token Evreni'ne Hoş Geldiniz!

   Bitexen, Türkiye'nin en kapsamlı taraftar(fan) token platformunu sizlerin hizmetine sunuyor. 30'un üzerinde Türk takımı ve Avrupa'nın önde gelen kulüplerini #BitexenEtkisi ile aynı çatı altında buluşturarak taraftar deneyimini zirveye taşıyor. Yeni ...
  • Bitexen ve d-hub Üyelik Kampanyası Hakkında Bilgilendirme

   Bitexen kullanıcılarına özel olarak 11.03.2024 ve 31.05.2024 tarihleri arasında Bitexen mobil uygulaması veya internet sitesindeki kampanya görseli üzerine tıklayarak ya da Bitexen mobil uygulamasında Ayarlar sekmesi altında Bağlantılar menüsünden ...
  • AYRICALIKLAR BITEXEN CLUB’DA, ÇEKİLİŞLER BITEXEN’DE ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

   03.03.2022 tarihinde @bitexen Instagram ve @bitexencom Twitter adreslerinde yayınlanan çekilişe katılmak için Instagram’da duyuru yapılan gönderinin altına bir arkadaşınızı etiketlemeniz, Twitter’da duyuruyu yapılan gönderiyi RT etmeniz yeterlidir. ...
  • Bitexen’in Listelediği Taraftar Token’lar Dönüşüyor!

   Güncelleme: Taraftar Token dönüşümü 24 Mayıs Salı günü 12:00'den sonra tamamlanmıştır.  Değerli Kullanıcımız, Futbol Kulüpleri ve Exenpay iş birliği ile oluşturulan ve Bitexen’de işlem gören DEMIR/TRY, KYSR/TRY, SKRY/TRY, SIV/TRY, AKREP/TRY, ...