Bitexen Hediye Kartları Çekiliş Koşulları

Bitexen Hediye Kartları Çekiliş Koşulları

BITEXENleyenler kazanıyor! Her hafta Twitter hesabımızdan yaptığımız çekilişle; Netflix, iTunes, Google Play, Steam, D&R veya Udemy dijital hediye kartlarından birini kazanan 10 kişiden biri olun.

#BitexenleHediyeKazan, Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin Twitter hesabından verilen görevlerden oluşan ve sonucunda her hafta görevlerin hepsini tamamlayan katılımcılara seçimi doğrultusunda 100 TL değerinde dijital hediye kartı hediye eder.

BITEXEN’le kazanmak çok basit! Her hafta sosyal medya hesaplarımızda yayınladığımız görevleri tamamlayın ve çekilişimize anında katılmaya hak kazanın.

Bu haftanın ilk görevi sorumuza doğru yanıt verin, bizi takip edin, 3 arkadaşınızı etiketleyin ve bizi RT etmeyi unutmayın!

Görevlerinizi tamamladığınızı görmemiz için profilinizin açık olması gerekmektedir.

Yarışmanın yapılacağı sosyal medya hesabımız ise twitter.com/bitexencom adresidir.

#BitexenleHediyeKazan Yarışması Koşulları:
 

 1. Bitexen Teknoloji’ye ait olan sosyal medya hesaplarında 11.11.2020 tarihinde #BitexenleHediyeKazan isimli bir çekiliş düzenlenecektir. 
 1. 11.11.2020
  tarihinde @bitexencom Twitter hesabından paylaşılan görevlere istinaden yapılacak olan çekilişin kazananları 18.11.2020 tarihinde @bitexencom Twitter hesabından yanıtla seçeneği aracılığıyla açıklanacaktır. Yarışmaya katılım 18.11.2020 tarihinde saat 08.00 itibariyle sona erecek olup sona erme saatinde sonra gerçekleştirilen eylemler değerlendirmeye alınmayacaktır. 
 1. Yarışmaya katılım ücretsiz olup herhangi bir satın alma koşulu aranmamaktadır. Yarışmada yorumların değerlendirmeye alınması için; verilen görevleri tamamlamalı ve Bitexencom Twitter hesabı takip edilmelidir. Ayrıca her görev için sosyal medya hesaplarımız takip edilmelidir. 
 1. Verilen görevler tamamlandığı takdirde ise kazanan 10 şanslı kişi 100 TL’lik Netflix, iTunes, Udemy, Google Play, D&R veya Steam hediye kartlarından birini seçecektir. Seçimi doğrultusunda ise hediye kartı bu kişiye tanımlanacaktır.

 2. 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamayacak olup, katılsalar dahi ödül kazanamayacaklardır. 
 1. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilecek olup; kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla yarışmaya katılan kullanıcılar ödül kazanamayacak olup, 3. maddede yer alan diğer tüm şartları taşıyor olsa dahi ödül üzerinde hak iddia edemeyecektir. 
 1. Kazanan katılımcılar ile mesaj veya Twitter cevapla üzerinden 7 gün içinde iletişime geçilecektir. Kazanan katılımcıların mesaja cevap vererek [ad, soyad, telefon, adres] bilgilerini Bitexen Teknoloji’ye iletmesi gerekmektedir. Mesaj atmaya/almaya kapalı olan hesaplar veya 3 gün içinde kendisine gönderilen mesaja yanıt vermeyen ya da istenen bilgileri eksik ileten katılımcılara ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir 
 1. Bitexen Teknoloji, ödülleri, kazanan katılımcılar tarafından kendisine iletilen adrese, bilgileri ilettiği tarihten itibariyle 30 gün içerisinde teslim edecektir. Bitexen teknoloji, kendisine yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle sorumlu tutulamayacak olup, yanlış bilgi beyan eden kazananların ödülü iptal edilebilecektir. Katılımcılar, Bitexen Teknoloji’ye iletecekleri kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğunu taahhüt etmekle birlikte bu bilgilerin yeterliliğini ve doğruluğunu ispatla yükümlü olacaktır.

 2. Katılımcı sayısının ödülü kazanmak için 4. maddede belirtilen sayı/sayılar için yeterli olmaması durumunda yeterli olmayan sayıda öngörülen ödüller verilmeyecektir. 

 3. Bitexen A.Ş., yarışmayı durdurma hakkı da dahil olmak üzere yarışma katılım koşullarını, verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini dilediği zaman ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. 

 4. Kazanılan ödüller başkasına devredilemeyeceği gibi ödüllerin nakit karşılığı da talep edilemeyecektir.

 5. Katılımcılar, ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Bitexen tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılacaktır. 

 6. Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından Kişisel Verilerin Korunması ve ilgili mevzuat kapsamında kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerinin kullanılmasına muvafakat ettiklerini, bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt etmektedir. 

 7. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt etmekte olup buna ilişkin tüm hukuki ve cezai sorumluluk tamamen ve münhasıran katılımcıya ait olacaktır. 

 8. Katılımcılar, tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının ödüllerini vermeme yetkisinin Bitexen’e ait olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir. 

 9. Yarışmaya Bitexen’e bağlı şirket çalışanları katılamayacak olup katılmaları durumunda ödüle hak kazanmaları halinde kendilerine ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir.

 10. Tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının katılımları iptal edilebilir. Ayrıca sahte ve gerçek kimliği bulunmayan hesaplara ödül verilmeyecektir. Katılımcıların hesapları kendi kimliklerine ait olmalı; profil fotoğrafları olmalı, Bitexen yarışmasından önce en az 20 paylaşım yapmış olmalı ve en az 20 takipçisi olmalıdır. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir.

 11. Bitexen’in yarışma sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, bu yollara başvuran kişilerin katılımları iptal edilecektir.

 12. Bitexen’in, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcıların ya da diğer üçüncü kişilerin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.

 13. Yarışmada belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazanacak kişinin seçilmesine yönelik herhangi bir uygunsuz işlem tespit edildiğinde, bu usulsüzlüğü yapan tüm kullanıcıların bu yarışma özelinde ve diğer tüm Bitexen kampanya/çekiliş/yarışmaları için katılım hakkı iptal edilecektir.

 14. Yasal düzenlemelere, ahlaka, kamu ve aile düzenine aykırılık içeren, küfür, argo vb. içerikli cevaplar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 15. Yarışma ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Bitexen Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

 16. Yarışmanın tüm katılımcıları yukarıdaki belirtilen yarışma katılım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

 17. Yarışma şartları ve buna bağlı ihtilaflarda Türk Hukuku geçerli olup İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital para alım satım platformu Bitexen, gelişmeye ve güncel kalmaya devam ediyor.

               

Bu metin 11.11.2020 tarihinde güncellenmiştir.

  • Related Articles

  • Bitexen ile Hediye Kazan Çekiliş Sonuçları

   Değerli Kullanıcılarımız,   05.03.2021 ve 12.03.2021 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz 100 TL değerinde Hediye Çeki kampanyamızın çekilişi 12.03.2021 tarihinde yapılmıştır.      Hediye almaya hak kazanan hesaplar aşağıda alfabetik sırayla ...
  • 2 Blok Arasında Bitexenle Hediye Kazan Çekiliş Kuralları

   27 Kasım 2020’de yayınlanan #2BlokArasında podcastimizi dinle, yayın esnasında sorulan soruya @bitexen Instagram veya @bitexencom twitter adreslerinden 3 arkadaşını etiketleyerek yanıt ver, bizi takip et ve 100₺’lik dijital hediye kartlarından birini ...
  • BITEXEN’DE YENİ YIL ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

   14.12.2021 tarihinde @Bitexencom Twitter ve @bitexen Instagram adresinde yayınlanan çekilişe katılmak için sosyal medya hesabımızı takip etmeniz, duyuru yapılan gönderinin altına 2022 yılında Bitexen’de olmasını istediğiniz coin’leri eklemeniz ve ...
  • AYRICALIKLAR BITEXEN CLUB’DA, ÇEKİLİŞLER BITEXEN’DE ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

   03.03.2022 tarihinde @bitexen Instagram ve @bitexencom Twitter adreslerinde yayınlanan çekilişe katılmak için Instagram’da duyuru yapılan gönderinin altına bir arkadaşınızı etiketlemeniz, Twitter’da duyuruyu yapılan gönderiyi RT etmeniz yeterlidir. ...
  • Bitexen Winterfest Oyunları 1 BTXN Kampanyası Koşulları

   6 – 17 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek Bitexen Winterfest etkinliğinde hediye çantalarının içerisindeki dilek kartının üzerinde yer alan QR kodu okutup Bitexen uygulamasını indiren ve KYC (kullanıcı bilgi doğrulama) sürecini tamamlamış olan ...