Bitexen Teknoloji A.Ş Hacim Yarışması Bilgilendirmesi ve Genel Etkinlik Koşulları

Bitexen Teknoloji A.Ş Hacim Yarışması Bilgilendirmesi ve Genel Etkinlik Koşulları

Hacim Yarışması Nedir? 
Yarışmaya konu olan paritede (ör: BTC/TRY) , kullanıcı alım-satım işlemi yaptıkça hacim sağlamış olur. Kullanıcı yapılan hacim miktarına göre yarışma sıralama listesinde üst sıralara doğru yükselir. Sıralamada birinciden başlamak üzere,  ilk 3 kullanıcıya, ilk 20  kullanıcıya ve belirlenen alt hacim limitini geçen tüm kullanıcılara belirtilen miktarlarda BTXN Coin ödülü dağıtılır. Ayrıca sıralama listesinde şanslı numaralarda bulunan her kullanıcıya da ek olarak BTXN Coin ödülü verilmektedir. 
Her hacim yarışması için bu kurallar ve ödül miktarları değişiklik gösterebilir. Her hacim yarışmasında açıklanan katılım koşulları belirleyicidir.
Hacim yarışmasındaki sıralamalarda aynı işlem hacmine sahip yarışmacılar varsa, ilgili işlem hacmine ilk ulaşan yarışmacı üst sırada yer alır.
Şanslı Numara Nedir?  
Yarışma başlamadan önce, Bitexen tarafından rastgele belirlenmiş sıralama numaralarına ek olarak, hacim yarışmasında belirtilen tutarda BTXN Coin ödülü verilmektedir. Numaralar yarışma öncesinde açıklanır, yarışma sıralama listesi sürekli güncellenir ve kullanıcıların takibine sunulur. Siz de şanslı numaralarda bulunup bulunmadığınızı veya ne kadar yakın olduğunuzu takip edebilir, işlem stratejilerinizi buna göre belirleyebilirsiniz.
Örneğin, şanslı numaranın 3 olduğu durumda ek olarak hacim yarışmasında belirtilen miktarda BTXN Coin ödül alacak olan sıralama numaraları: 3, 13, 23, 33, 43, 53, 63, 73, 83, 93, 103, 113                      
Hacim yarışması bir çekiliş veya şans yarışması olmayıp, tamamen bir işlem stratejisi yarışmasıdır. Bitexen olarak, bizimle çalışan kullanıcılarımızı ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz.
Genel Etkinlik Koşulları
Bitexen Teknoloji A.Ş, gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği tüm etkinlikler için aşağıda yer alan hükümler genel kural olarak kabul eder.
 1. Etkinlik katılımcılarının Bitexen.com üzerinde kayıtlı ve tüm müşteri tanıma (KYC) prosedürlerini tamamlanmış olması gerekmektedir.
 2. Etkinlik katılımcılarının platform üzerinde kayıt işlemi gerçekleştirirken sisteme tanımladığı bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıya aittir. Katılımcılar verdiği yanlış bilgilerden Bitexen Teknoloji A.Ş’yi sorumlu tutamaz.
 3. Katılımcılar 18 yaşından küçük olamazlar. 18 yaşından küçük ve başkasına ait hesap ile etkinliğe katılım gösterdiği tespit edilen hesaplar etkinlik sonuçlarına dahil edilmezler.
 4. Etkinlik esnasında ortaya çıkabilecek teknik aksaklıklardan Bitexen Teknoloji A.Ş sorumlu değildir.
 5. Etkinliklere katılım gösteren tüm kullanıcılar bu genel kuralları kabul ettiğini beyan ederler. Etkinliklere katılım esnasında gerçekleştirilecek tüm denetimler Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından gerçekleştirilir. 
 6. Etkinlik kurallarına aykırı davranan; hile ve çeşitli yollar ile etkinlik sonuçlarını değiştirmeye çalışan, bilgisayar teknoloji kullanarak sisteme müdahale etmeye çalışan, Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele Politikası (AML) kapsamında politikaya aykırı işlemler gerçekleştirmeye çalışan, haksız yollardan kazanç elde etmeye yönelik işlemler gerçekleştiren tüm kullanıcıların etkinliklere katılımı iptal edilebilir, hukuki işlem başlatılabilir. Bitexen Teknoloji A.Ş tüm bu haklarını saklı tutar.
 7. Hacim etkinliklerinde her sonuç kademesinde bir kullanıcı bulunur, aynı işlem hacmine sahip kullanıcılar için zaman esası incelenir. 
 8. Bitexen Teknoloji A.Ş etkinlik kazananlarının sosyal medya hesaplarından duyurabilir, etkinlik kazananları etkinliğe katılım göstererek bu kuralı kabul ettiğini beyan eder.
 9. Risk Uyarısı: Dijital varlık piyasasında fiyat dalgalanmaları mevcuttur ve kullanıcılar risk değerlendirmelerini kendisi gerçekleştirmelidir. Bu duyuru ve yer alan bilgiler herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
 10. Etkinliklerden dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir vergi yükümlülüğü etkinlik kazananlarının yükümlülüğündedir.
 11. Etkinliklere katılım gösteren tüm kullanıcılar, etkinliklere yönelik e-posta almayı kabul ettiğini beyan eder.
 12. Bitexen Teknoloji A.Ş mücbir sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.
 13. Etkinlikler hakkında soru, şikayet ve öneriler için iletişim adresi destek@bitexen.com 'dur.
Bitexen Teknoloji A.Ş katılım koşullarında değişiklik yapma ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir.

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital para alım satım platformu Bitexen, gelişmeye ve güncel kalmaya devam ediyor.

         

  • Related Articles

  • Hacim Yarışması Bilgilendirmesi

   Hacim Yarışması Nedir?  Yarışmaya konu olan paritede (ör: BTC/TRY) , kullanıcı alım-satım işlemi yaptıkça hacim sağlamış olur. Kullanıcı yapılan hacim miktarına göre yarışma sıralama listesinde üst sıralara doğru yükselir. Sıralamada birinciden ...
  • Bitexen Hediye Kartları Çekiliş Koşulları

   BITEXENleyenler kazanıyor! Her hafta Twitter hesabımızdan yaptığımız çekilişle; Netflix, iTunes, Google Play, Steam, D&R veya Udemy dijital hediye kartlarından birini kazanan 10 kişiden biri olun. #BitexenleHediyeKazan, Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin ...
  • BITEXEN’DE YENİ YIL ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

   14.12.2021 tarihinde @Bitexencom Twitter ve @bitexen Instagram adresinde yayınlanan çekilişe katılmak için sosyal medya hesabımızı takip etmeniz, duyuru yapılan gönderinin altına 2022 yılında Bitexen’de olmasını istediğiniz coin’leri eklemeniz ve ...
  • Bitexen Sevgililer Günü GOLDp Kampanyası

   Kampanyaya nasıl katılabilirim?   1. Eğer Bitexen üyesiysen bu kampanyadan yararlanabilir ve senin referansınla kampanya tarihleri arasında Bitexen’de hesap açan ilk kişinin bu hediyeyi kazanmasını sağlayabilirsin!   2. Arkadaşına göndereceğin ...
  • BITEXEN’DE BITCOIN’IN YAŞ GÜNÜ #BitcoinliOlsun ÇEKİLİŞİ KOŞULLARI

   3.01.2022 tarihinde @Bitexencom Twitter ve @bitexen Instagram hesaplarında yayınlanan çekilişe katılmak için sosyal medya hesabımızı takip etmeniz, duyuru gönderisinin altına BTC ile ilk karşılaştığınız yılı yorum olarak eklemeniz, Twitter’da duyuru ...