Bonuslu İşlem Özelliği Bitexen’de!

Bonuslu İşlem Özelliği Bitexen’de!

Taraftar ve sosyal token alım veya satım işlemlerinizi Bonuslu İşlem Özelliği ile gerçekleştirin, işlemlerinizden %10 bonus token kazanın.


Bonuslu İşlem özelliği;
 1. Hızlı Al/Sat üzerinden BTXN ile oluşturacağınız işlem çiftleriyle yapacağınız alımlarda veya satımlarda geçerlidir.
 2. “Bonuslu Al” veya “Bonuslu Sat” butonu aktif olan tokenlar’da geçerli olacaktır.
 3. Bonuslu işlemlerinizi web sitemizden veya mobil uygulamamızdan gerçekleştirebilirsiniz.
 4. Bonuslu işlemlerde 24 saat maksimum işlem limiti uygulanmaktadır.

Bir taraftar veya sosyal token için sadece bonuslu alım veya bonuslu satım yapılabilir. Bonuslu alım işlemleri esnasında hesabınızda BTXN, bonuslu satım işlemleri için hesabınızda satış yapacağınız token bulunması gerekmektedir.

Bonuslu işlem ekranına ulaşmak için;

 1. Hızlı Al/Sat menüsünde yer alan “Bonuslu Al” veya “Bonuslu Sat” butonuna veya,
 2. PRO alım-satım ekranında Emir Paneli’nde veya Hızlı Al/Sat ekranında en üstte yer alan bonuslu alım veya bonuslu satım uyarısına tıklayın.
 3. Bonuslu Al özelliği aktif olan tokenlar için, açılan ekranda “Harcanacak Miktar” BTXN olarak, “Alınacak Miktar” ilgili token cinsinden görünecektir. Bonuslu Sat özelliği olan tokenlarda “Harcanacak Miktar” token, “Alınacak miktar” BTXN cinsinden görünecektir.
 4. Harcanacak miktarı girdiğinizde, alabileceğiniz BTXN veya token miktarı, kazanacağınız bonus miktarı, bonuslu işlemler için geçerli olan BTXN ve taraftar/sosyal token “maksimum işlem limitlerini” görebilirsiniz.
 5. Alım veya Satım butonuna tıkladığınızda işleminiz gerçekleşecek ve kazandığınız bonus hesabınıza tanımlanacaktır.
Bonuslu Alım Örneği: TATIL token için Bonuslu Al özelliği aktifse; BTXN/TATIL işlem çifti ile TATIL token aldığınızda %10 TATIL token kazanırsınız. Bunun için hesabınızda BTXN bulunmalıdır.

Bonuslu Satım Örneği: DIYAR Token için Bonuslu Sat özelliği aktifse; DIYAR/BTXN işlem çifti ile DIYAR token satıp BTXN aldığınızda %10 BTXN kazanırsınız.

İşlem Limiti Örneği: BTXN için 24 saatlik bonuslu alım veya satım limiti 1.000, TATIL Token bonuslu alım veya satım limiti 250 ise;
- Maksimum 250 TATIL token bonuslu alımı yapabilirsiniz. Kalan BTXN işlem limitinizle, başka bir token bonuslu alımı veya bonuslu satımı yapabilirsiniz.
-  İşlem yaptığınız zamandan 24 saat sonra TATIL Token bonuslu alım limitiniz yenilendiğinde, tekrar limitler dahilinde BTXN/TATIL alımı yapabilirsiniz.

İşlem yaptığınız anda Bonuslu Al veya Bonus Sat butonu aktif olan tokenlar için bu özellik geçerli olacaktır. Bonuslu işlem özelliği aktif olan tokenlar değiştirilebilir, bonus miktarları artırılıp azaltılabilir.

İşleminizden sonraki 24 saat içinde, bonuslu işlem limitlerinin Bitexen tarafından değiştirilmesi durumunda, yeni işlemlerinizde belirlenen limitler geçerli olacaktır.

Bitexen Teknoloji A.Ş katılım koşullarında değişiklik yapma ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir.

İşbu kampanyaya katılan herkes yukarıda sayılan şartları ve Bitexen Genel Etkinlik Koşulları’nı kabul etmiş sayılır.  • Related Articles

  • İç Transfer Özelliği Bitexen’de

   Bitexen hesabınızdan, Bitexen’de kayıtlı cüzdanlara yapacağınız kripto para transferlerini sadece ağ üzerinden değil; İç Transfer özelliği ile de gerçekleştirebilirsiniz. Böylece ağ onayı beklemeniz ve çekim işlemi için ağ ücreti ödemeniz gerekmez. ...
  • Küçük Miktardaki Bakiyeleri Çevirme Özelliği Bitexen’de!

   Bitexen’de yaptığınız alım - satım işlemlerinde, minimum emir limitlerinin altında kalan kripto para ve Türk Lirası bakiyelerinizi BTXN’e dönüştürebilir, bu sayede küçük bakiyelerinizi de değerlendirebilirsiniz. Küçük miktardaki bakiyelerinizi ...
  • 3 Yeni Kripto Para Bitexen’de

   Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital varlık alım-satım platformu olarak; Polkastarter (POLS), API3 (API3) ve STEPN (GMT)’i listeledik.Yeni listelemeler ile Bitexen’de listelenen kripto para sayısı 204’e ulaştı. Polkastarter (POLS): ...
  • 6 Yeni Coin Bitexen’de!

   LRC (Loopring), MBOX (Mobox), OXT (Orchid), DYDX (dYdX), GALA (Gala), STORJ (Storj) kripto paralarını ürün yelpazesine ekleyecek olan Bitexen Dijital Varlık Alım Satım Platformumuz, en geniş ürün çeşitliliğiyle hizmet sunmaya ve gelişmeye devam ...
  • BITEXEN’DE YENİ YIL ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

   14.12.2021 tarihinde @Bitexencom Twitter ve @bitexen Instagram adresinde yayınlanan çekilişe katılmak için sosyal medya hesabımızı takip etmeniz, duyuru yapılan gönderinin altına 2022 yılında Bitexen’de olmasını istediğiniz coin’leri eklemeniz ve ...