Genel Etkinlik Koşulları

Genel Etkinlik Koşulları

Bitexen Teknoloji A.Ş, gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği tüm etkinlikler için aşağıda yer alan hükümleri genel kural olarak kabul eder.
 1. Etkinlik katılımcılarının Bitexen.com üzerinde kayıtlı hesabının olması ve tüm müşteri tanıma (KYC) prosedürlerini tamamlanmış olması gerekmektedir.
 2. Etkinlik katılımcılarının platform üzerinde kayıt işlemi gerçekleştirirken sisteme tanımladığı bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıya aittir. Katılımcılar verdiği yanlış bilgilerden Bitexen Teknoloji A.Ş’yi sorumlu tutamaz.
 3. Katılımcılar 18 yaşından küçük olamazlar. 18 yaşından küçük ve başkasına ait hesap ile etkinliğe katılım gösterdiği tespit edilen hesaplar etkinlik sonuçlarına dahil edilmezler.
 4. Saat ve gün ile sınırlı olan etkinliklere, açıklanan başlangıç saatinden önce veya bitiş saatinden sonra katılım gerçekleştirilemez.
 5. Etkinlik esnasında ortaya çıkabilecek teknik aksaklıklardan Bitexen Teknoloji A.Ş sorumlu değildir.
 6. Etkinliklere katılım, başka etkinlik ve kampanyalarla birleştirilemez.
 7. Etkinliklere katılım gösteren tüm kullanıcılar bu genel kuralları kabul ettiğini beyan ederler. Etkinliklere katılım esnasında gerçekleştirilecek tüm denetimler Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından gerçekleştirilir. 
 8. Etkinlik kurallarına aykırı davranan; hile ve çeşitli yollar ile etkinlik sonuçlarını değiştirmeye çalışan, bilgisayar teknoloji kullanarak sisteme müdahale etmeye çalışan, Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele Politikası (AML) kapsamında politikaya aykırı işlemler gerçekleştirmeye çalışan, haksız yollardan kazanç elde etmeye yönelik işlemler gerçekleştiren tüm kullanıcıların etkinliklere katılımı iptal edilebilir, hukuki işlem başlatılabilir. Bitexen Teknoloji A.Ş tüm bu haklarını saklı tutar.
 9. Bitexen Teknoloji A.Ş etkinlik kazananlarını sosyal medya hesaplarından duyurabilir, etkinlik kazananları etkinliğe katılım göstererek bu kuralı kabul ettiğini beyan eder.
 10. Risk Uyarısı: Dijital varlık piyasasında fiyat dalgalanmaları mevcuttur ve kullanıcılar risk değerlendirmelerini kendisi gerçekleştirmelidir. Bu duyuru ve yer alan bilgiler herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
 11. Etkinliklerden dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir vergi yükümlülüğü etkinlik kazananlarının yükümlülüğündedir.
 12. Etkinliklere katılım gösteren tüm kullanıcılar, etkinliklere yönelik e-posta almayı kabul ettiğini beyan eder.
 13. Bitexen Teknoloji A.Ş mücbir sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.
 14. Bitexen Teknoloji A.Ş katılım koşullarında değişiklik yapma, değiştirme ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir. Kullanıcı işbu değişiklikleri takip etmek zorundadır. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez. 
 15. İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 16. Etkinlik kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin tüm kayıtları esas alınacaktır.
 17. Tüm katılımcılar, yukarıda sayılan hususları kabul etmiş sayılırlar. 
 18. Etkinlikler hakkında soru, şikayet ve öneriler için iletişim adresi destek@bitexen.com 'dur.
Bitexen Teknoloji A.Ş katılım koşullarında değişiklik yapma ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir.
Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital para alım satım platformu Bitexen, gelişmeye ve güncel kalmaya devam ediyor.

  • Related Articles

  • Passo Kampanya Katılım Koşulları

   Katılım Koşulları PASSO mobil uygulaması üzerindeki Bitexen yönlendirme menüsü ile Bitexen’e geçerek ilk defa üye olan tüm kullanıcılar üye oldukları tarihte bildirimi yapılan/belirtilen tutarda ödülü kazanacaklardır. Kampanya kapsamında dağıtılacak ...
  • Hacim Yarışması Katılım Koşulları

   TBESF Hacim Yarışması Bilgilendirmesi: 30 Eylül - 10 Ekim 2022 tarihleri arasında düzenlenen TBESF hacim yarışmasında 3.000 TBESF toplam ödül, ampute futbol milli takımımızın 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası'nı kazanması halinde geçerli ...
  • Hacim Yarışması Katılım Koşulları

   Hacim Yarışması Nedir? Yarışmaya konu olan paritede (ör: BTC/TRY) , kullanıcı alım-satım işlemi yaptıkça hacim sağlamış olur. Kullanıcı yapılan hacim miktarına göre yarışma sıralama listesinde üst sıralara doğru yükselir. Sıralamada birinciden ...
  • #BITEXENKLEINDA ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

   21.02.2022 tarihinde @bitexen Instagram adresinde yayınlanan çekilişe katılmak için duyuru yapılan gönderinin altına yorum olarak #BitexenKleinda hashtag’ini eklemeniz ve bir arkadaşınızı etiketlemeniz yeterlidir. Katılımcıların ayrıca Bitexen ...
  • Kişiye Özel Kampanyalar Katılım Koşulları

   Bitexen Teknoloji A.Ş. kullanıcılarına özel  belirlediği kriterler dahilinde, kişiye özel kampanya teklifleri ve hediyeler sunmakta ve kullanıcının izin verdiği iletişim kanalı ile bildirim yapmaktadır. Kullanıcılar 0850 255 08 92 numaralı hattımızı ...