Hacim Yarışması Bilgilendirmesi

Hacim Yarışması Bilgilendirmesi

Hacim Yarışması Nedir? 
Yarışmaya konu olan paritede (ör: BTC/TRY) , kullanıcı alım-satım işlemi yaptıkça hacim sağlamış olur. Kullanıcı yapılan hacim miktarına göre yarışma sıralama listesinde üst sıralara doğru yükselir. Sıralamada birinciden başlamak üzere, ilk 20 kullanıcıya ve belirlenen alt hacim limitini geçen tüm kullanıcılara belirtilen miktarlarda EXEN Coin ödülü dağıtılır. Ayrıca sıralama listesinde şanslı numaralarda bulunan her kullanıcıya da ek olarak EXEN Coin ödülü verilmektedir.

Hacim yarışmasındaki sıralamalarda aynı işlem hacmine sahip yarışmacılar varsa, ilgili işlem hacmine ilk ulaşan yarışmacı üst sırada yer alır.

Şanslı Numara Nedir? 
Yarışma başlamadan önce, Bitexen tarafından rastgele belirlenmiş sıralama numaralarına ek olarak 100 EXEN Coin ödülü verilmektedir. Numaralar yarışma öncesinde açıklanır, yarışma sıralama listesi sürekli güncellenir ve kullanıcıların takibine sunulur. Siz de şanslı numaralarda bulunup bulunmadığınızı veya ne kadar yakın olduğunuzu takip edebilir, işlem stratejilerinizi buna göre belirleyebilirsiniz.

            Örneğin, şanslı numaranın 3 olduğu durumda ek olarak 100 EXEN ödül alacak olan sıralama numaraları: 3, 13, 23, 33, 43, 53, 63, 73, 83, 93, 103, 113

*Hacim yarışması bir çekiliş veya şans yarışması olmayıp, tamamen bir işlem stratejisi yarışmasıdır. Bitexen olarak, bizimle çalışan kullanıcılarımızı ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz.