"HAFTANIN KRİPTO PARASINI TAHMİN ET, BITEXEN MASTER OL" YARIŞMA KOŞULLARI

"HAFTANIN KRİPTO PARASINI TAHMİN ET, BITEXEN MASTER OL" YARIŞMA KOŞULLARI

Değerli Kullanıcılarımız,

16.09.2022 tarihinde @Bitexencom Twitter adresinde yayınlanan yarışa katılmak için; duyuru yapılan gönderinin altına #BitexenMaster etiketiyle 15 Eylül Perşembe Günü “Günlük Kapanış Mumu” itibarıyla başlayıp 22 Eylül Perşembe Günü “Günlük Kapanış Mumu” arasında Bitexen'de haftanın piyasa değeri bakımından en çok yükseliş gösteren kripto para tahmininizi yazmanız ve duyuru tweet’ini RT’lemeniz yeterlidir. Katılımcıların ayrıca Bitexen Twitter hesabını takip etmesi zorunludur.

 Nasıl Katılabilirim?

 1. @bitexencom Twitter hesabını takip et,
 2. Paylaşılan duyuru tweet’ini RT’le,
 3. Bitexen’de bulunan kripto paralar arasında en çok yükseliş gösteren haftanın kripto parası tahminini #BitexenMaster hashtag'i ile 21 Eylül Çarşamba günü 23.59’a kadar duyuru yapılan gönderinin altına yaz.

23 Eylül Cuma günü 15.00'te Bitexen'de haftanın piyasa değeri bakımından en çok yükseliş gösteren kripto parasını tahmin eden 10 kişiye 10 BTXN hediye edilecektir. Yarışmaya katılanların hediyelerini alabilmeleri için Bitexen hesabı olması zorunludur.

Yarışma sonucunda Bitexen Teknoloji tarafından belirlenen jüri doğrultusunda kazananlar 26 Eylül - 7 Ekim 2022 tarihleri arasında açıklanacaktır.

 Bu yarışmada kazanan 10 kişiye 10 BTXN hediye edilecektir.

 ÖNEMLİ: Görevlerinizi tamamladığınızı görmemiz için profilinizin açık olması gerekmektedir.

 #BitexenMaster Yarışması Koşulları:

 1. Bitexen Teknoloji A.Ş.’ye ait olan twitter.com/bitexencom sosyal medya hesabında 16.09.2022 tarihinde #BitexenMaster isimli bir yarışma düzenlenecektir.
 2. Yarışmaya katılmak isteyenlerin Bitexen’in Twitter hesabını takip ediyor olması, yarışma duyurusunun altına #BitexenMaster hashtag’ini eklemesi ve bir arkadaşını etiketlemesi gerekmektedir. Her yarışmacı sadece bir katılım hakkı kazanabilir.
 3. Yarışmaya katılım ücretsiz olup, herhangi bir satın alma koşulu aranmamaktadır.
 4. Yarışmaya katılım için son tarih 22.09.2022 saat 23.59’dır. Bu tarih ve saatten sonra yapılan takip ve katılımlar yarışma hakkı olarak değerlendirilmeyecektir. Yarışma değerlendirmesi 15.09.2022 – 22.09.2022 tarihleri arasında yapılacak olup, kazananların bu tarihte Bitexen Twitter hesabında takibi bırakmış ve yorumlarını silmiş olması halinde kazanımları iptal edilerek, hediyeleri yedek talihlilere verilecektir.
 5. Haftanın kripto parası; 15 Eylül Perşembe Günü “Günlük Kapanış Mumu” (15 Eylül Perşembe 03.00) itibarıyla başlayıp 22 Eylül Perşembe Günü “Günlük Kapanış Mumu” (23 Eylül Cuma 03.00) arasında Bitexen'de haftanın piyasa değeri bakımından en çok yükseliş gösteren kripto parası olarak seçilecektir.

 6. Yalnızca TRY cinsinden değişim tahmini kabul edilecektir.

 7. Haftanın kripto parasını belirlenirken o hafta Bitexen platformunda en çok yükseliş göstermiş kripto parası seçilecektir. O hafta piyasada düşüş seyreder ve hiçbir kripto para yükseliş göstermez ise, o hafta çekiliş bir sonraki haftaya devredecektir.

 8. Verilen görevler tamamlandığı takdirde kazanan 10 kişiye 10 BTXN hediye edilecektir. Katılımcıların hediyelerini alması için Bitexen kullanıcısı olması zorunludur.

 9. 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamayacak olup, katılsalar dahi ödül kazanamayacaklardır.

 10. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilecektir; kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla yarışmaya katılan kullanıcılar ödül kazanamayacak olup, 3. maddede yer alan diğer tüm şartları taşıyor olsa dahi ödül üzerinde hak iddia edemeyecektir.

 11.  Kazanan katılımcılar ile Twitter DM üzerinden yarışma tamamlandıktan sonra 7 gün içinde iletişime geçilecektir. Mesaj atmaya/almaya kapalı olan hesaplar veya 3 gün içinde kendisine gönderilen mesaja yanıt vermeyen katılımcılara ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir.

 12. Bitexen Teknoloji A.Ş., ödüller için kazanan katılımcılara ilettikleri iletişim adresleri üzerinden 30 gün içerisinde iletişime geçecektir.

 13. Katılımcı sayısının ödülü kazanmak için 5. maddede belirtilen sayı/sayılar için yeterli olmaması durumunda yeterli olmayan sayıda öngörülen ödüller verilmeyecektir.

 14. Bitexen Teknoloji A.Ş., yarışmayı durdurma hakkı da dahil olmak üzere yarışma katılım koşullarını, verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini dilediği zaman ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 15. Kazanılan ödüller başkasına devredilemeyeceği gibi ödüllerin nakit karşılığı da talep edilemeyecektir.

 16. Katılımcılar, ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Bitexen tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılacaktır.

 17. Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından Kişisel Verilerin Korunması ve ilgili mevzuat kapsamında kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerinin kullanılmasına muvafakat ettiklerini, bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt etmektedir. Katılımcılar yarışmaya katılarak gönderdikleri materyallerin, fotoğraf/videoların Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından kullanılmasına izin vermektedir.

 18. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt etmekte olup buna ilişkin tüm hukuki ve cezai sorumluluk tamamen ve münhasıran katılımcıya ait olacaktır.

 19. Katılımcılar, tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının ödüllerini vermeme yetkisinin Bitexen’e ait olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir.

 20. Yarışmaya Bitexen ve Bitexen’e bağlı şirket çalışanları katılamayacak olup, katılmaları durumunda ödüle hak kazanmaları halinde kendilerine ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir.

 21. Tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının katılımları iptal edilebilir. Ayrıca sahte ve gerçek kimliği bulunmayan hesaplara ödül verilmeyecektir. Katılımcıların hesapları kendi kimliklerine ait olmalı; profil fotoğrafları olmalı, Son bir yıl içerisinde, Bitexen yarışmasından önce katıldığı yarışmalardan bağımsız en az 20 paylaşım yapmış olmalı ve en az 20 takipçisi olmalıdır. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının yedek kazanan sıralamadaki katılımcıya verilecektir.

 22. Bitexen’in yarışma sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, bu yollara başvuran kişilerin katılımları iptal edilecektir.

 23. Bitexen’in, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcıların ya da diğer üçüncü kişilerin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.

 24. Yarışmada belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazanacak kişinin seçilmesine yönelik herhangi bir uygunsuz işlem tespit edildiğinde, bu usulsüzlüğü yapan tüm kullanıcıların bu yarışma özelinde ve diğer tüm Bitexen kampanya/çekiliş/yarışmaları için katılım hakkı iptal edilecektir.

 25. Yasal düzenlemelere, ahlaka, kamu ve aile düzenine aykırılık içeren, küfür, argo vb. içerikli cevaplar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 26. Yarışma ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Bitexen Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

 27. Yarşmanın tüm katılımcıları yukarıdaki belirtilen yarışma katılım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

 28. Yarışma şartları ve buna bağlı ihtilaflarda Türk Hukuku geçerli olup İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.