PONTE GOLD’U BITEXEN’İ TAKİP ET, 0,25 GRAM ALTIN DEĞERİNDE 25 GOLDp KAZAN

PONTE GOLD’U BITEXEN’İ TAKİP ET, 0,25 GRAM ALTIN DEĞERİNDE 25 GOLDp KAZAN

17.06.2021 tarihinde Bitexen ve Ponte Gold Twitter adresinde yayınlanan çekilişe katılmak için @PonteGold ve @bitexencom Twitter hesaplarını takip etmeniz, duyuru yapılan tweet’i retweet’lemeniz (RT) ve duyurunun altına babanızın en sevdiğiniz özelliğini yazmanız yeterlidir. Katılımcılar arasından 100 kişinin Bitexen hesabına 0,25 Gram Altın değerinde 25 GOLDp gönderilecektir.  


ÖNEMLİ: Görevlerinizi tamamladığınızı görmemiz için profilinizin açık olması gerekmektedir. Daha önce yaptığımız çekilişlerden kazanma şansı yakalamış ve hediye kazanmış takipçilerimizin #bitexenlehediyekazan çekilişlerine katılımı sayılmamaktadır. 


#AltınKalpliBabam Çekilişi Koşulları: 

 

1. Bitexen Teknoloji’ye ait olan twitter.com/bitexencom adresli sosyal medya hesabında 17.06.2021 tarihinde #AltınKalpliBabam isimli bir çekiliş düzenlenecektir.  

2. Çekilişe katılmak isteyenlerin Bitexen’in ve Ponte Gold’un Twitter hesabını takip ediyor olması, çekiliş duyurusunu RT’lemesi ve altına babasının en sevdiği özelliğini yazması gerekmektedir. Her yarışmacı sadece bir çekiliş hakkı kazanabilir. 
3. Yarışmaya katılım ücretsiz olup, herhangi bir satın alma koşulu aranmamaktadır.  
4. Yarışmaya katılım için son tarih 20.06.2021 saat öğleden önce10:00’dur. Bu tarih ve saatten sonra yapılan takip ve RT’ler çekiliş hakkı olarak değerlendirilmeyecektir. Çekiliş 20.06.2021 tarihinde yapılacak olup, kazananların bu tarihte Bitexen veta Ponte Gold Twitter hesabınını takibi bırakmış, RT’lerinin veya yorumlarını silmiş olması halinde kazanımları iptal edilerek, hediyeleri yedek talihlilere verilecektir.  
5. Verilen görevler tamamlandığı takdirde, kazanan 100 kişinin Bitexen hesabına 25 GOLDp bakiye yükleyebilmeleri için iletişim bilgileri alınacak ve bu kişiler ile iletişime geçilecektir. 
6. 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamayacak olup, katılsalar dahi ödül kazanamayacaklardır.  
7. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilecektir; kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla yarışmaya katılan kullanıcılar ödül kazanamayacak olup, 3. maddede yer alan diğer tüm şartları taşıyor olsa dahi ödül üzerinde hak iddia edemeyecektir.  
8. Kazanan katılımcılar ile Twitter DM üzerinden çekiliş tamamlandıktan sonra 7 gün içinde iletişime geçilecektir. Mesaj atmaya/almaya kapalı olan hesaplar veya 3 gün içinde kendisine gönderilen mesaja yanıt vermeyen katılımcılara ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir. 
9. Ödüller, kazanan katılımcılar Bitexen hesaplarının bilgilerini verdikten sonra 30 gün içerisinde teslim edecektir. Katılımcıların ödül sahibi olabilmeleri için Bitexen hesabı açması ve KYC sürecini tamamlamış olması gerekmektedir.  
10. Katılımcı sayısının ödülü kazanmak için 5. maddede belirtilen sayı/sayılar için yeterli olmaması durumunda yeterli olmayan sayıda öngörülen ödüller verilmeyecektir.  
11. Bitexen A.Ş., yarışmayı durdurma hakkı da dahil olmak üzere yarışma katılım koşullarını, verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini dilediği zaman ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.  
12. Kazanılan ödüller başkasına devredilemeyeceği gibi ödüllerin nakit karşılığı da talep edilemeyecektir. 
13. Katılımcılar, ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Bitexen tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılacaktır.  
14. Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından Kişisel Verilerin Korunması ve ilgili mevzuat kapsamında kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerinin kullanılmasına muvafakat ettiklerini, bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt etmektedir.  
15. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt etmekte olup buna ilişkin tüm hukuki ve cezai sorumluluk tamamen ve münhasıran katılımcıya ait olacaktır.  
16. Katılımcılar, tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının ödüllerini vermeme yetkisinin Bitexen’e ait olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir.  
17. Yarışmaya Bitexen ve Bitexen’e bağlı şirket çalışanları katılamayacak olup katılmaları durumunda ödüle hak kazanmaları halinde kendilerine ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir. 
18. Tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının katılımları iptal edilebilir. Ayrıca sahte ve gerçek kimliği bulunmayan hesaplara ödül verilmeyecektir. Katılımcıların hesapları kendi kimliklerine ait olmalı; profil fotoğrafları olmalı, Son bir yıl içerisinde,  en az 1 paylaşım yapmış olmalı ve en az 10 takipçisi olmalıdır. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir. 
19. Bitexen’in yarışma sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, bu yollara başvuran kişilerin katılımları iptal edilecektir. 
20. Bitexen’in, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcıların ya da diğer üçüncü kişilerin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır. 
21. Yarışmada belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazanacak kişinin seçilmesine yönelik herhangi bir uygunsuz işlem tespit edildiğinde, bu usulsüzlüğü yapan tüm kullanıcıların bu yarışma özelinde ve diğer tüm Bitexen kampanya/çekiliş/yarışmaları için katılım hakkı iptal edilecektir. 
22. Yasal düzenlemelere, ahlaka, kamu ve aile düzenine aykırılık içeren, küfür, argo vb. içerikli cevaplar değerlendirmeye alınmayacaktır. 
23. Yarışma ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Bitexen Teknoloji A.Ş.’ye aittir. 
24. Yarışmanın tüm katılımcıları yukarıdaki belirtilen yarışma katılım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. 
25. Yarışma şartları ve buna bağlı ihtilaflarda Türk Hukuku geçerli olup İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. 

 

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital para alım satım platformu Bitexen, gelişmeye ve güncel kalmaya devam ediyor.