POST42 İLE SOĞUK SAVAŞ ETKİNLİĞİ YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

POST42 İLE SOĞUK SAVAŞ ETKİNLİĞİ YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI21.12.2021 tarihinde @bitexencom Twitter adresinde yayınlanan yarışmaya katılmak için Bitexen sosyal medya hesaplarını takip etmeniz, duyuru yapılan gönderinin altına kripto paralar hakkında soğuk esprinizi yazmanız ve Twitter’da retweet etmeniz yeterlidir.

Yarışma sonucunda kazanan listesi destek.bitexen.com adresinden açıklanacaktır. Sosyal medya hesaplarımızdan da duyuruları gerçekleştirilecektir.

Bu yarışmada kazanan 5 kişiye:

28 Aralık’ta BKM Mutfak’ta gerçekleşecek Post42 ile Soğuk Savaş Etkinliğine çift kişilik bilet hediye edilecek ve esprilerini sahnede yapma şansı tanınacaktır.

Yarışmaya katılan her katılımcı sahnede esprisini yapmayı ve bunun video olarak yayınlanmasını kabul ve taahhüt eder.

Kazananların etkinliğe katılabilmesi için, İçişleri Bakanlığı’nın “Aşı ve/veya PCR Zorunluluğu” konulu genelgesi uyarınca kişilerin aşı süreci tamamlanmış olması veya 24 saat içinde PCR testi olma zorunluluğu bulunmaktadır.

ÖNEMLİ: Görevlerinizi tamamladığınızı görmemiz için profilinizin açık olması gerekmektedir.

Post42 İle Soğuk Savaş Etkinliği Yarışma Koşulları: 

 1. Bitexen’e ait @bitexencom adresli Twitter hesabında 21.12.2021 tarihinde Post42 ile Soğuk Savaş Etkinliğine Çift Kişilik Bilet Kazanma Şansı isimli bir yarışma düzenlenecektir.

 2. Yarışmaya katılmak isteyenlerin katıldığı sosyal medya platformundan resmi Bitexen sayfasını takip ediyor olması, yarışma duyurusunun altına kripto paralar hakkında soğuk espri yazması ve Twitter’da retweet etmesi gerekmektedir. Her yarışmacı sadece bir katılım hakkı kazanabilir.

 3. Yarışmaya katılım ücretsiz olup, herhangi bir satın alma koşulu aranmamaktadır.

 4. Yarışmaya katılım için son tarih 27.12.2021 saat 12:00’dir. Bu tarih ve saatten sonra yapılan takip ve katılımlar yarışma hakkı olarak değerlendirilmeyecektir. Yarışma değerlendirmesi 27.12.2021 - 28.12.2021 tarihinde yapılacak olup, kazananların bu tarihte Bitexen Twitter hesabının takibi bırakmış ve yorumlarını silmiş olması halinde kazanımları iptal edilerek, hediyeleri yedek talihlilere verilecektir.

 5. Verilen görevler tamamlandığı takdirde Post42 jürisi tarafından seçine 5 esprinin sahibine 28 Aralık 2021’ saat 20:00’de BKM'de gerçekleşecek Post42 ile Soğuk Savaş Etkinliğine çift kişilik bilet hediye edilecek ve esprilerini sahnede yapma şansı tanınacaktır.

 6. 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamayacak olup, katılsalar dahi ödül kazanamayacaklardır.

 7. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilecektir; kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla yarışmaya katılan kullanıcılar ödül kazanamayacak olup, 3. maddede yer alan diğer tüm şartları taşıyor olsa dahi ödül üzerinde hak iddia edemeyecektir.

 8. Kazanan katılımcılar ile Twitter DM üzerinden yarışma tamamlandıktan sonra 1 gün içinde iletişime geçilecektir. Mesaj atmaya/almaya kapalı olan hesaplar veya etkinlik saatinden 2 saat öncesine kadar kendisine gönderilen mesaja yanıt vermeyen katılımcılara ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir.

 9. Bitexen Teknoloji A.Ş., ödüller için kazanan katılımcılara ilettikleri iletişim adresleri üzerinden açıklandıktan sonra 6 saat içerisinde iletişime geçecektir.

 10. Katılımcı sayısının ödülü kazanmak için 5. maddede belirtilen sayı/sayılar için yeterli olmaması durumunda yeterli olmayan sayıda öngörülen ödüller verilmeyecektir.

 11. Bitexen Teknoloji A.Ş., yarışmayı durdurma hakkı da dahil olmak üzere yarışma katılım koşullarını, verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini dilediği zaman ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 12. Kazanılan ödüller başkasına devredilemeyeceği gibi ödüllerin nakit karşılığı da talep edilemeyecektir.

 13. Katılımcılar, ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Bitexen tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılacaktır.

 14. Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından Kişisel Verilerin Korunması ve ilgili mevzuat kapsamında kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerinin kullanılmasına muvafakat ettiklerini, bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt etmektedir. Katılımcılar yarışmaya katılarak gönderdikleri materyallerin, fotoğraf/videoların Bitexen Teknoloji A.Ş. ve Post42 tarafından kullanılmasına izin vermektedir. Yarışmaya kazanan herkes Soğuk Savaş sahnesine çıkmayı ve fotoğraf/videolarda yer almayı kabul etmektedir.

 15. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt etmekte olup buna ilişkin tüm hukuki ve cezai sorumluluk tamamen ve münhasıran katılımcıya ait olacaktır.

 16. Katılımcılar, tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının ödüllerini vermeme yetkisinin Bitexen’e ait olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir.

 17. Yarışmaya Bitexen ve Bitexen’e bağlı şirket çalışanları katılamayacak olup, katılmaları durumunda ödüle hak kazanmaları halinde kendilerine ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir.

 18. Tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının katılımları iptal edilebilir. Ayrıca sahte ve gerçek kimliği bulunmayan hesaplara ödül verilmeyecektir. Katılımcıların hesapları kendi kimliklerine ait olmalı; profil fotoğrafları olmalı ve en az 20 takipçisi olmalıdır. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının yedek kazanan sıralamadaki katılımcıya verilecektir.

 19. Bitexen’in yarışma sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, bu yollara başvuran kişilerin katılımları iptal edilecektir.

 20. Bitexen’in, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcıların ya da diğer üçüncü kişilerin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.

 21. Yarışmada belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazanacak kişinin seçilmesine yönelik herhangi bir uygunsuz işlem tespit edildiğinde, bu usulsüzlüğü yapan tüm kullanıcıların bu yarışma özelinde ve diğer tüm Bitexen kampanya/çekiliş/yarışmaları için katılım hakkı iptal edilecektir.

 22. Yasal düzenlemelere, ahlaka, kamu ve aile düzenine aykırılık içeren, küfür, argo vb. içerikli cevaplar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 23. Yarışma ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Bitexen Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

 24. Yarışmanın tüm katılımcıları yukarıdaki belirtilen yarışma katılım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

 25. Yarışma şartları ve buna bağlı ihtilaflarda Türk Hukuku geçerli olup İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.


  • Related Articles

  • Post42 ile Soğuk Savaş Yarışma Sonuçları

   Değerli Kullanıcılarımız, 21.12.2021 ve 27.12.2021 tarihleri arasında Twitter hesaplarımız arasında gerçekleştirdiğimiz "Yeni Yılda Soğuk Savaş'a var mısın?" yarışması 27.12.2021 tarihinde 12:00'den sonra Post42 ekibi tarafından değerlendirmeye ...
  • #BITEXENKLEINDA ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

   21.02.2022 tarihinde @bitexen Instagram adresinde yayınlanan çekilişe katılmak için duyuru yapılan gönderinin altına yorum olarak #BitexenKleinda hashtag’ini eklemeniz ve bir arkadaşınızı etiketlemeniz yeterlidir. Katılımcıların ayrıca Bitexen ...
  • "HAFTANIN KRİPTO PARASINI TAHMİN ET, BITEXEN MASTER OL" YARIŞMA KOŞULLARI

   Değerli Kullanıcılarımız, 16.05.2022 tarihinde @Bitexencom Twitter adresinde yayınlanan yarışa katılmak için; duyuru yapılan gönderinin altına #BitexenMaster etiketiyle 15 Mayıs Pazar Günü “Günlük Kapanış Mumu” itibarıyla başlayıp 19 Mayıs Perşembe ...
  • #BITEXENRINGTE ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

   21.01.2022 tarihinde @Bitexencom Twitter ve @bitexen Instagram adreslerinde yayınlanan çekilişe katılmak için Bitexen sosyal medya hesaplarını takip etmeniz, #BitexenRingte hashtag'iyle bir arkadaşınızı yoruma etiketlemeniz yeterlidir. Katılımcıların ...
  • AYRICALIKLAR BITEXEN CLUB’DA, ÇEKİLİŞLER BITEXEN’DE ÇEKİLİŞİ KATILIM KOŞULLARI

   03.03.2022 tarihinde @bitexen Instagram ve @bitexencom Twitter adreslerinde yayınlanan çekilişe katılmak için Instagram’da duyuru yapılan gönderinin altına bir arkadaşınızı etiketlemeniz, Twitter’da duyuruyu yapılan gönderiyi RT etmeniz yeterlidir. ...